به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری برنا؛ اخبار پر بازدید گروه سیاسی خبرگزاری برنا را بخوانید:

رئیس جمهور:

عزاداران باید در سلامت به مجالس عزا بروند و در سلامت از آن خارج شوند/ دشمنان دین منتظرند بهانه پیدا کنند/ 10 استان کشور از شرایط سخت پیک بیماری عبور کرده‌اند

رئیس جمهور گفت: دشمنان دین منتظرند بهانه پیدا کنند؛ همانطور که باید عاشورا را زنده نگه داریم باید اهداف و آرمان عاشورا را نیز که عدل، آزادی، حیات و سلامتی مردم، زنده نگه داریم.

///

فعال سیاسی اصولگرا:

احمدی نژاد هدف بسیار شومی را دنبال می‌کرد/ جبهه پایداری برخلاف چیزی که می‎گوید عمل می‌کند/ حاضرم با اعضای شورای مرکزی حزب موتلفه، مناظره کنم/ بعید است لاریجانی کاندیدای ۱۴۰۰ شود

فعال سیاسی اصولگرا در پاسخ به این سوال که لاریجانی در انتخابات آینده کاندیدا می شود؟ گفت: بعید می‌دانم برای انتخابات 1400 بیاید و نشانه‌ای نیست مبنی بر اینکه بیاید.

///

عضو مجمع محققین و مدرسین حوزه علمیه قم:

اینکه می‌گویند در راه امام حسین باید بمیریم، غلط است/ صلاح نیست عزاداری‌ها در تکیه‌ها و حسینیه‌ها برگزار شود

عضو مجمع محققین و مدرسین حوزه علمیه قم در گفتگو با برنا از نوع برگزاری مراسم عزاداری اباعبدالله در ایام شیوع کرونا گفت. او در بخش دیگری از صحبت‎های خود از علل دوری جوانان از مراسمی نظیر نماز جمعه حرف زد و اصلاح ساختارها را به عنوان راه بازگشت به آرمان‌ها، ارزیابی کرد.

///

یک عضو حزب موتلفه:

انتخابات ریاست جمهوری هنوز در دستور کار نیروهای سنتی قرار نگرفته است/ اختلافی در بین نیروهای اصولگرا وجود ندارد

یک عضو حزب موتلفه می‌گوید: انتخابات ریاست جمهوری هنوز در دستور کار نیروهای سنتی قرار نگرفته است. دیگران دستور کار خودشان را دارند و این خوب است که از الان برای انتخابات آینده فکر کنند. این به معنای این نیست که گروه‌های دیگر نسبت به انتخابات حساسیت ندارند.

///

یک حقوقدان:

احمدی‌نژاد برای خودش وقت گیر آورده و یک نامه نوشته است/ احمدی نژاد وقتی رئیس جمهور نیست تفاوتی با نعمت احمدی و امثالهم ندارد

یک حقوقدان با اشاره به نامه نگاری احمدی نژاد از منظر حقوقی گفت: احمدی نژاد تا وقتی رئیس جمهور است که رئیس‌جمهور است اما وقتی رئیس جمهور نیست تفاوتی با نعمت احمدی و امثالهم ندارد و هر کس هم آزاد است نامه بنویسد.

///

رئیس ادوار خانه احزاب ایران:

تعداد احزاب بالاست به همین دلیل جایگاهی برای آن قائل نیستند/ در دوره روحانی خانه احزاب فعال‌تر شد/ احزاب به خودباوری لازم نرسیدند

رئیس ادوار خانه احزاب ایران گفت: با آمدن روحانی، در حوزه احزاب، وزارت کشور نسبت به زمان احمدی نژاد فعال تر شد به همین دلیل خانه احزاب، شکل گرفت که ابتدا دوجریانی و بعدها سه جریانی شد.

///

کارشناس مسایل خاورمیانه:

شرایط افغانستان به گونه ای است که هر لحظه با یک بهانه کوچکی همه چیز به هم می‌ریزد/ طالبان دیگر یکدست نیست

کارشناس مسایل خاورمیانه گفت: کشورهای منطقه مثل ایران و پاکستان که همسایه هستند یا آسیای مرکزی و یا حتی در سطح بین الملل چین و روسیه امریکا اروپا باید به نوعی به تفاهم برسند تا از صلح و ثبات در افغانستان حمایت شود، در غیر این صورت متاسفانه شرایط افغانستان به گونه ای است که هر لحظه با یک بهانه کوچکی همه چیز به هم خواهد ریخت.

///

سخنگوی دولت:

دولت با تخصیص قیر مخالف است/ دولت در حال برداشتن گام جدید خصوصی سازی با مشارکت بالای مردم است/ امروز هر سهم کامل سهام عدالت بیش از ۱۶ میلیون تومان است

سخنگوی دولت درباره طرح "قیر رایگان" گفت: دولت با تخصیص قیر مخالف است چرا که هیچ منبع مالی برای اینگونه طرح ها وجود ندارد.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: