به گزارش گروه خبر خبرگزاری برنا،سید محمود علوی، وزیر اطلاعات درباره دستگیری "جمشید شارمهد" سرکرده گروه تروریستی تندر به دست سربازان گمنام امام زمان (عج) گفت: این اولین عملیات پیچیده وزارت اطلاعات در ضربه به معاندین نیست قبلا از این اقدامات زیاد داشته که قابل ذکر نیست .

وی اظهار داشت: افرادی همچون شارمهد با تکیه به آمریکا و رژیم صهیونیستی اشتباه کردند و این دو تا زمانی از این افراد حمایت می کنند که نفعی برایشان داشته باشند.

وزیر اطلاعات توضیح داد: آمریکا و رژیم صهیونیستی اشتباه کردند که فکر می کردند سرکرده گروه تندر منشا اقدام علیه ایران است و اشراف سربازان گمنام موجب شد به موقع به این گروه ضربه نهایی وارد شود.

علوی تصریح کرد: پیش تر با توجه به جنایات این فرد در شیراز به اینترپل اعلام کردیم اما اتفاقی برای دستگیری وی نیفتاد.اینترپل می دانست این فرد تروریست است اما متعرض او نمی شدند. محمدرضا کلاهی صمدی ۳۰ سال با عنوان جعلی در هلند زندگی کرد؛ او عامل اتفاق تروریستی ۷ تیر بود که با هویت جعلی در این کشور زندگی کرد و در نهایت به طور مرموزی کشته شد.

علوی عنوان کرد: به رغم اینکه پلیس بین الملل مامور دستگیری او بود کاری با وی نداشتند که این نشان از پوچی شعار غربی ها در مبارزه با تروریسم است.

سربازان گمنام امام زمان(عج) امروز شنبه به یک گروه تروریستی مستقر در امریکا ضربه اساسی وارد کرده اند.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: