به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری برنا؛ اخبار پر بازدید گروه سیاسی خبرگزاری برنا را بخوانید:

رئیس جمهور در جلسه ستاد هماهنگی اقتصادی دولت:

ترویج پی‌در‌پی شایعات و سیاه نمایی از طریق ارائه آمار و اطلاعات حرکت در راستای تحقق توطئه دشمنان است/ دولت از تعطیل شدن تولید و تشدید بیکاری جلوگیری کرد/ اقتصاد ایران تاب آوری بالاتری را به نمایش گذاشته است

رئیس جمهور گفت: در حالی که تحریم کنندگان و دشمنان این ملت و سرزمین بیش از همه شکست خود را شاهدند، ترویج پی‌در‌پی شایعات، سیاه نمایی از طریق ارائه آمار و اطلاعات نادرست و القاء ناتوانی و ناکارآمدی و شکاف میان مسوولان و قوای کشور و مهمتر از همه ایجاد فاصله میان مردم و مسوولان، به نوعی حرکت در راستای تحقق توطئه دشمنان علیه کشور و نظام است.

///

عضو کمیسیون اصل ۹۰ مجلس شورای اسلامی:

هیچ کارگری از هفت‌تپه در زندان و بازداشت نیست/ باید برای کارگران کفیل انتخاب شود/ مدیریت هفت‌تپه تخصص و اهلیت لازم را ندارد

عضو کمیسیون اصل 90 مجلس شورای اسلامی گفت: در حال حاضر هیچ کارگری از هفت‌تپه در زندان و بازداشت نیست.

///

یک عضو شورای مرکزی حزب مؤتلفه اسلامی مطرح کرد؛

لزوم ایجاد چند صدایی بین اصولگراها با حذف لیبرال‌ها و اصلاح‌طلبان/ چهره‌های سنتی اصولگرا بیشتر در اتاق‌های فکر به نسل جوان کمک می‌کنند

یک عضو شورای مرکزی حزب مؤتلفه اسلامی می‌گوید: چهره‌های سنتی اصولگرا بیشتر در اتاق‌های فکر به نسل جوان کمک می‌کنند و بنایشان بر این است که نسل جوان را وارد ویترین کنند.

///

یک چهره اصولگرا:

از افراد با نفوذ در جریان انقلاب برای حضور در شاجا دعوت نشده است/ با شاجا و جمنا تفاوت دیدگاه و روش داریم

یک چهره اصولگرا در مورد علت حضور نداشتن خود در شاجا گفت: دلیل آن این است که ما با این برادران حزبی و گروهی مشهور به شانا، جمنا و امثال اینها تفاوت در نگاه و روش داریم.

///

واکنش رییس سازمان اطلاعات سپاه به خبر دستگیری «جمشید شارمهر»

رییس سازمان اطلاعات سپاه از اقدام مقتدرانه وزارت اطلاعات در دستگیری جمشید شارمهر سرکرده گروهک تروریستی تندر قدردانی کرد.

///

یادداشت؛

آقای شریعتمداری به خاطر "تحریف" هفت ساله عذرخواهی کنید

یادداشت- محمد مبین

///

رئیس ادوار خانه احزاب:

گردش نخبگان در رده‌های مختلفِ سیاسی به شیوه مسالمت‌آمیز صورت نمی‌گیرد

رئیس ادوار خانه احزاب گفت: گردش نخبگان در رده‌های مختلفِ سیاسی به شیوه مناسب و مسالمت‌آمیز صورت نمی‌گیرد و اکثراً با قهر، دلخوری و ناراحتی و برخی از اوقات با خشونت همراه است و گاهی برای گردش نخبگان، بازنشستگی‌های اجباری اتفاق می ‌افتد.

///

سخنگوی هیئت نظارت بر رفتار نمایندگان:

هنوز شکایتی از فرزند حجاریان دریافت نکرده ایم

سخنگوی هیئت نظارت بر رفتار نمایندگان در رابطه با شکایت فرزند سعیدحجاریان به هیئت نظارت بر رفتار نمایندگان گفت: هنوز در این رابطه نامه ای دریافت نکرده ایم.

///

یک کارشناس مسائل بین‌الملل:

آمریکا جلوی ارتباطات مردم ایران را می‌گیرد!/ تحریم بعدی آمریکا مخابرات ایران است/ تاریخ انتخابات آمریکا تغییرناپذیر است

یک کارشناس مسائل بین‌الملل گفت: همه شبکه‌های بین‌المللی تحت تسلط و تصرف آمریکاست و آنها را می‌تواند تحریم کند، موضوعی که در چند سال گذشته ترامپ آن را مطرح کرد. البته چون این شبکه‌ها در حوزه بخش خصوصی است مقداری مشکل به نظر می‌رسد و دخالت در موضوع آزادی بیان است؛ آمریکا در ادامه تحریم‌ها جلوی ارتباطات مردم ایران را می‌گیرد.

///

امروز؛

فرمانده نیروی قدس سپاه با عراقچی دیدار کرد

فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با معاون سیاسی وزارت امور خارجه، دیدار و گفت‌وگو کرد.

///

یک عضو حزب کارگزاران:

اگر عبداله نوری را تائید کنند او هم قدرت اجرایی هاشمی رفسنجانی را دارد و هم محبوبیت خاتمی را/ کار برای اصلاح‌طلبان در 1400 بسیار دشوار است

یک عضو حزب کارگزاران در پاسخ به این سوال که چه کسی در میان اصلاح‌طلبان قدرت اجماع‌سازی دارد، گفت: نوری با پشتوانه محکمی که با حکم امام (ره) دارد و پشتوانه محکم مدیریتی که در مجلس و وزارت کشور داشت، چهره محبوب و مورد قبول همه اصلاح‌طلبان است.

///

تصویب کلیات طرح شفافیت آرای نمایندگان در کمیسیون آئین نامه داخلی

کلیات طرح شفافیت آرای نمایندگان در کمیسیون آئین نامه داخلی تصویب شد.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: