به گزارش گروه سیاسی برنا، بنا بر مندرجات یک فایل صوتی که ساعاتی پیش منتشر شده است، خواهر دونالد ترامپ -- رئیس‌جمهور آمریکا -- وی را فردی «بی‌عاطفه» و «دروغ‌گو» توصیف کرد که عدم پایبندی‌اش به اصول باعث می‌شود نتوان به او اعتماد کرد.

این جدیدترین مورد انتقاد از رئیس‌جمهور پرحاشیه آمریکاست. اما این بار به جای یک متحد پیشین یا شریک تجاری، یکی از نزدیکترین خویشاوندانش زبان به انتقاد از رئیس‌جمهور آمریکا گشوده است.

"ماریان ترامپ بری" همچنین از سیاست‌های مهاجرتی برادرش که باعث جدایی کودکان از والدینشان در مرزها شده به شدت انتقاد کرده است.

بر اساس این فایل صوتی که در اختیار واشینگتن‌پست قرار گرفته، خواهر دونالد ترامپ می‌افزاید: «تنها کاری که او می‌خواهد انجام دهد، راضی کردن طرفدارانش است. او به هیچ اصولی پایبند نیست. هیچ اصولی. او در توییت‌هایش فقط دروغ می‌گوید.»

"مری ترامپ"، برادرزاده دونالد ترامپ -- که به‌تازگی کتابی افشاگرانه را بر ضد رئیس‌جمهور آمریکا منتشر کرده این فایل صوتی را تهیه کرده است.

رابرت، برادر جوانتر رئیس‌جمهور آمریکا که چند روز پیش درگذشت، به دادگاه رفت تا مانع از انتشار کتاب مری ترامپ شود اما موفق نشد. کتاب مری ترامپ در همان روز نخست عرضه به بازار، 950 هزار نسخه فروش داشت.

در بخش دیگری از فایل صوتی خواهر ترامپ که "مری ترامپ" را مخاطب قرار می‌دهد آمده است: «آنچه مهم است، ساختگی و تقلبی بودن همه چیز است. همه چیز (از نظر او) ساختگی است و دونالد فردی بی‌عاطفه است. ... او به دانشگاه پنسیلوانیا رفت چون یک فرد دیگر به جایش امتحان داد. حتی نام آن مرد را به خاطر دارم.»

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: