به گزارش گروه خبر خبرگزارى برنا، متن پیام اسدالله بادامچیان، دبیرکل حزب موتلفه اسلامى به شرح زیر است:

 

بسمه تعالی

 

یار دیرین امام و رهبری، پدر شهید ، دلسوز محرومان و جهادگر راه تولید و خدمات مردمی مرحوم حاج محمد جواد رفیق دوست از خوب ترین یاران موتلفه اسلامی بود.

خدمات ارزشمند او در عمر پر برکتش صفحات درخشانی از خدمت و یاری محرومان و تلاش در راه خودکفایی اقتصادی کشور و امداد و رفع مشکلات مردم است.

در دوران انقلاب اسلامی او بی سر و صدا در مبارزات ضد طاغوت شرکت داشت. در کمیته استقبال از امام ، خانه وی یکی از مراکز خدمت رسانی و تولید محصولات تبلیغی در آن حرکت عظیم مردمی بود. او در آن روزهای پایانی رژیم ستم‌شاهی خود و خانواده گرامی رفیق‌دوست از یاران فعال و بسیار موثر در آن دوران حساس بودند.

خدمات وی و تعبد و عبادات او نمونه ای برجسته از عمق اعتقادات و تعهدات دینی بود و مسجد قبا که یکی از پایگاه‌های مهم جهاد و انقلاب بود، شاهدی بر این مسیر الهی اوست.

درگذشت وی را به فرزند شهیدش و فرزند شایسته اش که عنصری فرهنگی و خدوم است جناب آقای حاج رضا رفیق دوست و برادر بزرگوارش آقای حاج محسن رفیق دوست و همه یارانش در موتلفه اسلامی تسلیت گفته و علو درجات و غفران واسعه الهی برای او و تداوم راهش در خانواده وی را از خدای متعال مسئلت دارم.

 

دبیرکل حزب موتلفه اسلامی

بادامچیان

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: