به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری برنا، معاون امور مجلس رییس جمهوری با تسلیت درگذشت استاد آواز و موسیقی ایران «محمدرضا شجریان» به خانواده وی و جامعه هنری کشور در پیامی نوشت: آثار فاخر و ماندگار آن مرحوم طلایه دار روحیه همگرایی و امید است.

 «حسینعلی امیری» شامگاه پنجشنبه پس از آگاهی از خبردرگذشت استاد «محمدرضا شجریان» در پیامی نوشت: درگذشت استاد نامدار و پرآوازه عرصه هنر و موسیقی کشور «محمدرضا شجریان» موجب تاسف و تالم شد. 

معاون پارلمانی رییس جمهوری با بیان این که «اینک آوای رسای ربنای شجریان به اجابت رسید و در جوار حق آرام گرفت» ، تصریح کرد: سرمایه ارزشمند و چهره مانای موسیقی اصیل ایرانی، سالها با آثار فاخر و ماندگار آن مرحوم، مهمان سفره های نوروز و افطار ما و با سرودهای حماسی و باشکوه همچون «ایران ای سرای امید» همواره طلایه دار روحیه همگرایی و امید بوده است.

در پیام معاون پارلمانی رییس جمهوری آمده است: «اینجانب این ضایعه اسفناک را به خانواده محترم و سوگوار شجریان و جامعه هنرمندان و هنر دوستان تسلیت عرض کرده و برای آن مرحوم علو درجات و رحمت واسعه الهی و برای بازماندگان صبر و شکیبایی مسالت می کنم.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: