به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری برنا، به نوشته روزنامه دیلی میل چاپ لندن؛ این مستندساز چپ گرا و مخالفت ترامپ که از معدود افرادی بود که پیروزی او را در دوره پیشین انتخابات ریاست جمهوری (۲۰۱۶) پیش بینی کرده بود، با هشدار به هواداران حزب دمکرات و بایدن در باره اعتماد به نفس بیش از حد،  گفت: خیالتان به امید پیشی گرفتن او در نظر سنجی ها، راحت نشود.

مور افزود: هواداران ترامپ به علت بی اعتمادی به نظرسنجی کنندگان، پاسخ دقیق و صحیح نمی دهند و برای تاکید بر باور خود به برنده انتخابات ۲۰۱۶ برخلاف نتایج همه نظرسنجی های پیش از آن، اشاره کرد.

وی با اشاره به حاشیه خطای چهار درصدی نظرسنجی ها گفت: نتیجه همه نظرسنجی ها در باره پیش بودن بایدن را در ذهنتان به نیم کاهش دهید.

بر اساس تازه ترین نظرسنجی، سبقت ۱۰ پله ای بایدن از ترامپ، در سه هفته آخر پیش از برگزاری انتخابات به هشت امتیاز کاهش یافته و بایدن به نسبت ۵۲ در برابر ۴۴ درصد جلو زده است، در حالی که این میزان قبلا ۵۳ به ۴۳ درصد بود.

مور همچنین یادآوری کرد: حمایت شهروندان آمریکا را از ترامپ به علت دستاوردهای ماه های گذشته اش، نباید دستکم گرفت.

وی با اذعان به ناتوانی خود برای پیش بینی قطعی پیروز انتخابات کشورش، افزود: ترامپ از همه باهوشتر است و با نبوغ شیطانی اش همه را فریب داده و اطمینان دارد که پیروز خواهد شد. هر چند مردم نمی خواهند این واقعیت را بشنوند، اما متاسفانه باید بگویم که او با وجود شکست در انتخابات، کاخ سفید را دوباره به دست خواهد آورد.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: