به گزارش گروه خبر خبرگزاری برنا، به نقل از پایگاه اطلاع رسانی بسیج، سردار سرتیپ پاسدار غلامرضا سلیمانی در مراسم امضای تفاهم نامه همکاری با وزارت بهداشت اظهار داشت: در راستای تدبیر رهبر معظم انقلاب اسلامی، بسیج به عنوان تشکیلات مردمی انقلاب و خادم ملت ایران، همواره آمادگی دارد که در هر صحنه ای، دستگاه های اجرایی را در مواجهه با چالش ها همراهی کند و با نقش آفرینی به‌هنگام، به اندازه و درست نیازهای نظام مقدس جمهوری اسلامی و ملت ایران را تامین کند و پاسخگو باشد.  

وی با بیان اینکه تجربیات همکاری گرانبهایی بین بسیج و وزارت بهداشت در دوره های گذشته وجود دارد، تصریح کرد: از زمان شیوع ویروس کرونا در کشور، بسیج با نظارت و مدیریت وزیر بهداشت و طبق پروتکل ها و دستورالعمل ها و رعایت دقیق راهبردها، وارد میدان شد و نقش آفرینی مناسبی کرد.

سردار سلیمانی ادامه داد: همه ظرفیت های بسیج آماده است تا در سراسر کشور به طور گسترده و با مدیریت وزارت بهداشت و رعایت دقیق پروتکل ها و مرامنامه ها، با هم افزایی و تعامل با تمرکز بر جنبه پیشگیری و تاکید بر قطع زنجیره ویروس کرونا، ایفای نقش کند.

وی با تاکید بر همکاری، هم افزایی و وفاق بیشتر با وزارت بهداشت و استفاده از ظرفیت پایگاه های بسیج و نظام شبکه بهداشتی و درمانی کشور برای کنترل بیماری کرونا گفت: حتما در نقش هایی که اجرای آن بر عهده بسیج گذاشته می شود، تلاش خواهیم کرد که به نحو احسن انجام و از ظرفیت های بسیج و سپاه به خوبی استفاده شود.

سردار سلیمانی خاطرنشان کرد: ملاک عمل ما، مسیری است که وزارت بهداشت مشخص می کند و آمادگی داریم که به سرعت این همکاری را آغاز کنیم و در یک فرآیند یک ماهه با به کارگیری همه ظرفیت ها، شاهد موفقیت های بیشتری در مدیریت کرونا باشیم. 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: