به گزارش برنا، در جلسه روز یکشنبه مجلس شورای اسلامی ناظران و اعضای جدید در بخشی از مراکز و نهادها و سازمان‌های کشور انتخاب شدند.

عضویت در هیأت اجرایی مرکزی انتخابات ریاست جمهوری

نمایندگان مجلس شورای اسلامی از ۱۶۴ رای اخذ شده با ۱۵۱ رأی  «احمد امیرآبادی فراهانی» را به عنوان عضو هیات رئیسه مجلس در هیات اجرایی مرکزی انتخابات ریاست جمهوری انتخاب کردند.

عضویت در کارگروه(کمیته) تعیین مصادیق محتوای جرایم رایانه‌ای

براساس نتایج آراء ماخوذه «سید جواد حسینی کیا» با ۱۰۸ رأی و «مهدی باقری»  با ۹۳ رأی به عنوان اعضای کارگروه تعیین مصادیق محتوای جرایم رایانه‌ای انتخاب شدند.  

عضویت در شورای عالی آموزش و تربیت فنی، حرفه‌ای و مهارتی

نمایندگان مجلس شورای اسلامی از ۱۶۲ رای اخذ شده با ۱۱۹ رای «حسین حق وردی» از اعضاء کمیسیون آموزش، تحقیقات و فناوری مجلس را برای عضویت در شورای عالی آموزش و تربیت فنی، حرفه‌ای و مهارتی انتخاب کردند.

عضویت در ستاد مرکزی مبارزه با قاچاق کالا و ارز

نمایندگان مجلس شورای اسلامی در جلسه امروز از ۱۴۸ رای اخذ شده، «مهدی سخایی دلویی» از کمیسیون اقتصادی با ۹۲ رای و «هاجرچنارانی» از کمیسیون قضائی وحقوقی با  ۸۹ رای برای عضویت در ستاد مرکزی مبارزه با قاچاق کالا و ارز انتخاب کردند.

عضویت در شورای راهبری دادرسی الکترونیکی

نمایندگان مجلس در جلسه علنی نیز «سید محسن موحد» از کمیسیون قضائی و حقوقی را با ۱۰۷ رای برای عضویت در شورای راهبری دادرسی الکترونیکی انتخاب کردند.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: