به گزارش برنا، به گزارش اسپوتنیک، جان برنان، رئیس سازمان سیا در دوران ریاست جمهوری باراک اوباما در حساب توئیتر خود نوشت: " عقلانیت حکم می کند تا ایران در برابر عمل جنایتکارانه تروریسم دولتی قاتل فخری زاده تا آمدن دولت جو بایدن صبر پیشه کند."

​وی در مورد ترور محسن فخری زاده نوشت: " این یک عمل جنایتکارانه و بسیار غیر مسئولانه بود. این اقدام خطر واکنش مرگبار تلافی جویانه و دور جدیدی از درگیری های منطقه ای را در پی دارد.

 

پیشنهاد رئیس پیشین سیا به ایران درباره ترور شهید فخری زاده

رهبران ایرانی باید عاقلانه رفتار کرده، منتظر بازگشت رهبری مسئولانه آمریکا در صحنه جهانی باشند و در برابر اصرار برای واکنش به کسانی که آن ها را مقصر این واقعه می دانند، مقاومت کنند."

 این اظهار نظر بیش از آن که حاکی از موضع مخالفت با اینگونه اقدامات تروریستی باشد، به نوعی بازی با الفاظ و ادامه حمایت سنتی مسوولان پیشین و کنونی آمریکا از رژیم تروریستی صهیونیستی است.

بی شک مسوولان ایرانی با توجه به خواسته مردم و اصل دفاع مشروع، در زمان و فرصت مناسب انتقام سختی را از عاملان این جنایت خواهند گرفت تا هزینه تروریسم دولتی را برای مرتکبان و حامیان آشکار و پنهان اینگونه جنایت های بشری بالا ببرند.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: