به گزارش برنا، دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا، در پایان دوره ریاست جمهوری‌اش در پایگاه شکاری «اندروز» مریلند گفت: کاری را که ما کردیم شگفت انگیز بود. ارتش ایالات متحده را بازسازی کردیم. ما نیروی فضایی ساختیم. ما دولت معمولی نبودیم. معافیت های مالیاتی زیادی ایجاد کردیم و مالیات را اصلاح کردیم انشاالله مالیات شما را بالا نبرند.

او افزود: ما کلی شغل ایجاد کردیم. آماری داریم که در هیچ جا به خصوص در حوزه اشتغال این آمار را ندیدیم. آمارهای خارق العاده ما را خواهید دید اگر دست به این آمارها نزنند. ما را به یاد داشته باشید وقتی این زیبایی ها را می بینید. ما بهترین کشور دنیا را داریم.

ترامپ با اشاره به ویروس کرونا اظهار کرد: واکسنی ظرف 9 ماه  به جای 10 سال تولید کردیم که کار بزرگی بود. ما 2 واکسن ساختیم و یک واکسن دیگر در راه است. خواهید دید که تعداد تلفات کرونا کمتر می شود. ما مثل ورزشکاران همه چیز را در میدان گذاشتیم. از همه موانع رد شدیم و 75 میلیون رای کسب کردیم که رکورد روسای جمهوری آمریکا را شکست. ویروس وحشتناک چینی آمد و می دانیم مبدا آن کجا بود. شما و مردم شگفت انگیز هستید. افتخار برای من بود که رییس جمهور شما بودم. من همیشه برای شما می جنگم.

او برای دولت جدید آمریکا آرزوی موفقیت کرد و گفت: ما زمینه را برای فعالیت آنها فراهم کردیم.

دونالد ترامپ تاکید کرد که ما بار دیگر برمی گردیم.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: