به گزارش برنا، جهادگران ایران اسلامی برای انتخابات شورای اسلامی شهر تهران یک لیست 313 نفری از نامزدها را در تهران معرفی کرد.

وهاب عزیزی دبیرکل جهادگران گفت: در آستانه انتخابات 1400 یک فراخوان عمومی از نامزدهای شورای اسلامی شهر تهران انجام گرفت که قریب به 600 رزومه و درخواست حضور در لیست جهادگران واصل شد. پس از بررسی های اولیه تعداد 313 نامزد برای معرفی به مردم انتخاب شدند.

این لیست 313 نفری از طریق فضای رسانه ای و شبکه های اجتماعی در سطح وسیع منتشر می شود. عموم شهروندان می توانند با مراجعه به صفحه اینستاگرام وهاب عزیزی و وب سایت جهادگران نیوز نسبت به نامزد مورد علاقه خود رای و نظر بدهند. لیست نهایی جهادگران با لحاظ کردن رای و نظر شهروندان انتخاب خواهد شد.

وی تصریح کرد: هدف از انتشار این لیست گرم کردن تنور انتخابات و ایجاد شور در مردم بویژه فعالان سیاسی اجتماعی کشور است. ما معتقد هستیم وظیفه اصلی جریان های سیاسی کمک به افزایش مشارکت و برگزاری پرشور انتخابات است. حضور حداکثری مردم پای صندوق های رای موجب اقتدار ملی در سطح جهانی می شود. لذا از همه نامزدهای محترم و اعضای ستادهای انتخاباتی در خواست می کنیم هدف غایی و نهایی را برگزاری یک انتخابات سالم و پرشور با مشارکت حداکثری در نظر بگیرند و پیروزی فرد یا جریان مورد نظر در اولویت بعدی باشد.

وبگردی

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: