به گزارش برنا، به نقل از روابط عمومی وزارت دفاع، حجت الاسلام فراتی در این بازدید با اشاره به آیه شریفه "واعدوا لهم مااستطعتم من قوه" عملکرد سازمان صنایع دفاع را بسیار ارزشمند و راهبردی برای نظام توصیف و تاکید کرد : فرایند پیشرفت صنعت دفاعی از ابتدای جنگ تا کنون بسیار ارزشمند بوده و روندی صعودی، چشمگیر و رو به تعالی داشته است.

دادستان نظامی تهران در ادامه با اشاره به ترسیم چشم انداز و راهبرد های هوشمندانه توسط فرماندهی کل قوا در ارتقاء بنیه دفاعی، اخلاص و پشتکار تلاشگران صنعت دفاعی را رُکن دیگر این پیشرفت دانست و افزود: امروز نهایت سرور و خوشحالی خود را از دیدن این همه پیشرفت ها ابراز می کنم.

وی در ادامه با اشاره به استفاده از سرریز دانش صنعت دفاعی در صنایع غیر نظامی گفت : محصولات تولیدی سازمان صنایع دفاع در حوزه غیر نظامی به ویژه نفت، گاز و پتروشیمی توانسته مسیر خوداتکایی و خودکفایی کشور را کوتاه کند.

حجت الاسلام فراتی تاکید کرد: بی شک توانمندی های صنعت دفاعی ایران یکی از رموز موفقیت جبهه مقاومت در سال های اخیر بوده و انشاء الله در سال های نه چندان دور شاهد نابودی صهیونیسم توسط همین تجهیزات به دست رزمندگان اسلام خواهیم بود.

وبگردی

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: