به گزارش برنا، سید ابراهیم رئیسی در بدو ورود به سازمان صدا و سیما برای شرکت در اولین روز مناظرات سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری گفت: شهادت امام صادق را تسلیت می گویم و یاد و خاطره امام بزرگوار و شهدای عالی قدر 15 خرداد را گرامی می دارم. پرچمی که امام بزرگوار برافراشت و شهدای 15 خرداد دنبال آن بودند مبارزه با فقر، فساد و تبعیض و اجرای عدالت در همه سطوح در جامعه بود.

وی افزود: بعد از گذشت 40 سال توجه به اجرای عدالت و تحول در حوزه مدیریت اجرایی امری ضروری است. مردم تغییر می خواهند، وضع موجود، موجب نگرانی دلسوزان انقلاب، مردم و جوانان است و نباید این وضعیت ادامه یابد.

این کاندیدا ریاست جمهوری ادامه داد: تغییر وضعیت موجود مستلزم حضور مردم در صحنه و تصمیم و اراده ملت است. مردم خواستند من به عنوان طلبه خدمتگزار وارد انتخابات شوم و لبیک گفتم و به صحنه آمدم. امیدوارم این ماموریت بزرگ را انجام دهم.

وی افزود: مردم وظیفه خود را خوب می شناسند و عمل می کنند هرکسی می تواند در میدان باشد و وعده بدهد. رقیب من ناکارآمدی، فساد و وضعیتی که امروز مردم نمی پسندند و گله مندند و ناامیدی را رواج می دهد، است. آنچه مردم خواهند دید برنامه و کارنامه ای است که بتواند اثبات کند که برنامه من قابلیت اجرا دارد. داوری را برای عهده مردم بگذاریم.

وبگردی

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: