به گزارش برنا، حجت الاسلام سیدابراهیم رئیسی در رابطه با برنامه های دولت خود در زمینه فاصله طبقاتی موجود در جامعه گفت: در ابتدای سخن می گویم که در جلسه قبل برخی بد اخلاقی ها صورت گرفت که طبق قانون اجازه داده شد چند دقیقه ای بنده از خود دفاع کنم من از این حق استفاده نمی کنم، مردم خودشان دفاع خواهد کرد.

وی افزود: امیدوارم این مناظره براساس اخلاق و قانون پیش رود. فاصله طبقاتی محصول بی عدالتی و سیاست های نادرست اقتصادی و نوع تصمیم گیری هایی است که منجر به حقوق نجومی در کشور می‌شود.در نظام سلامت برخی ها صد ها میلیون و دویست میلیون دریافت می‌کردند ولی برخی پزشکان و پرستاران دریافتی های ناچیز داشتند.

این کاندیدای ریاست جمهوری ادامه داد: اگر رای مردم به من تعلق گرفت در برخی بخش نامه ها تجدید نظر می کنم، چندین برابر شدن حقوق را به عدالت نزدیک تر می کنیم. حقوق باید به عدالت پرداخت شود،ظرفیت ها باید براساس عدالت توزیع شود.

وی افزود: این میزان فاصله طبقاتی محصول تصمیم گیری های غلط اقتصادی است پرداخت تسهیلات به صورت ناعادلانه موجب فاصله طبقاتی می‌شود.ارز های ۴۲۰۰با بی عدالتی صورت گرفت.نظارت بر نظام قیمت گذاری و نظارت بر تامین تا تولید منجر به جلوگیری از فاصله طبقاتی می شود.

 

 

وبگردی

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: