به گزارش برنا، امیرحسین قاضی زاده هاشمی در جمع بندی صحبت های خود گفت: رئیس جمهور مسئول رویکرد های کشور است.در موضوعات مختلف مجبور به اظهار نظریم تا مردم در لابه لای صحبت های ما به دیدگاه ما پی ببرند.

وی با بیان اینکه اقتصاد ضمن آنکه باید درون‌زا باشد باید برونگرا هم باشد گفت: کارکرد وزارت خارجه باید تغییر کند، وزیر خارجه باید یک تاجر موفق بین المللی باشد، دفاتر وزارت خارجه باید محل معاملات سنگین باشد.

این کاندیدای ریاست جمهوری تصریح کرد: ۱۵۰۰شرکت دولتی داریم که خانه خلوت جناح سیاسی است. برنده انتخابات اهل ستاد خود را در اینجا شریک می‌کند. متاسفانه قابل کنترل نیست. از متخصصین برای این شرکت ها فراخوان می دهیم.

وی خاطرنشان کرد: جوان هایی که منتقد وضع موجود و منتقد عدم به کارگیری نسل جدید در اداره کشور هستند و احساس می کنند پشت در بسته یک طبقه سفت‌ شده باقی مانده اند و از دعواهای جناحی خسته اند و می خواهند کشور را قدرتمند ببیند. دولت سلام دولت آنهاست، دولت سلام دولت جوانان است، جوانانی که سال ها از نام آنها نان خوردند .ما جوانان آمده ایم بگوییم جایگزینی هر آنچه بوده است هستیم.

وی افزود: از همه جناح ها و آنهایی که داخل جناح نیستند استفاده می کنیم و فرصت طلبان را از سفره انقلاب می تکانیم.هر جوان یک ستاد.

وبگردی

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: