به گزارش برنا، محسن مهرعلیزاده در جمع بندی سخنان خود گفت: مردم شریف ایران می دانم خسته از وعده ها و تبعیض ها هستید. از فساد و رانت و توهین و تحقیرها خسته شده اید. خسته اید از آنهایی که نهال امید را در دل های زیبا شما خشکانده است.

وی افزود: حتما می گویید این ها مثل قبلی ها هستند و حرف ها و وعده هایی می دهند و می روند و اگر در وعده ها صادق باشند چقدر می توانند وعده ها را انجام بدهند؟ من از شما می پرسم اگر رای شما اثر نداشت چرا گزینه های ریاست جمهوری را محدود کردند و مه و خورشید و فلک را به کار گرفتند تا یک نفر را رئیس جمهور کنند.
 
مهرعلیزاده ادامه داد: چرا از تمام اهرم های کاهش مشارکت استفاده می کنند. از تصمیم هوشمند شما نگرانند. ندیدید چگونه با ما سخن می گویند؟ ندیدید کاندیداها را تهدید به ممنوع خروجی می کنند. گویی مردم رعیت و این ها ارباب هستند. مردم متهم هستند و اینها قاضی هستند. همین مناظره هم به محلی برای تنزل رئیس جمهوری تبدیل شده است. یکسری سوالات کوچک و جزئی می پرسند.
 
وی اضافه کرد: مردم عزیز در پیشگاه خداوند با شما پیمان می بندم با ایجاد سامانه شفافیت، انتشار همه قراردادها، گردش آزاد اطلاعات، آزادی سیاسی، آزادی بیان ومطبوعات و مقابله با فیلترینگ می کنم. وعده های انتخاباتی ام را در قالب لوایح به مجلس و با اهالی رسانه و شایسته سالاری و استفاده از جوانان بدون در نظر گرفتن جنیست و قومیت انجام می دهم. رفاه را برای مردم ایران در می آورم. کسب قدرت برای من جز برای استیفای مظلومان نیست.نگذاریم عده ای قلیل برای ما تصمیم بگیرند.

 

 

 

وبگردی

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: