به گزارش برنا از پایگاه اطلاع‌رسانی ارتش، در متن پیام‌ سرلشکر پاسدار محمد باقری خطاب به امیر سرتیپ خلبان مهدی هادیان آمده است:‌ انتصاب شایسته جنابعالی به سمت جانشین فرمانده نیروی هوایی ارتش جمهوری اسلامی ایران که نشانگر تعهد، قابلیت‌ها و توانمندی‌های آن برادر گرانقدر است، را تبریک عرض می‌کنم.

رییس ستادکل نیروهای مسلح افزود: رجاء واثق دارم سوابق و تجارب ارزنده آن فرمانده پرتلاش و موفق در عرصه‌های مختلف نیروی هوایی پرافتخار آجا، پشتوانه راهگشایی برای یاری بخشی به فرمانده عالیقدر و مصمم نیرو در تحقق ماموریت‌های ذاتی و انتظارات فرماندهی معظم کل قوا (مدظله‌العالی) از آن نیرو در راستای ارتقای توان و آمادگی‌های لازم برای پاسخگویی هوشمندانه به هر سطح و نوع از تهدیدات هوایی و نیز ساخت نیروی هوایی مقتدر و دانشمند تراز نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران محسوب خواهد شد.

باقری تصریح کرد: دوام توفیق جنابعالی در این سنگر خطیر تحت عنایات حضرت ولی عصر (عج) و فرامین و منویات نورانی مقام عظمای ولایت و رهبری و فرماندهی کل قوا حضرت امام خامنه‌ای (مد ظله‌العالی) را از درگاه کبریایی طلب می‌کنم.

رییس ستادکل نیروهای مسلح در پیام دیگری خطاب به امیر سرتیپ دوم علی‌اکبر طالب‌زاده نوشت: انتصاب شایسته جنابعالی به سمت معاون هماهنگ‌کننده نیروی هوایی ارتش جمهوری اسلامی ایران که بیانگر تعهد، کارایی و صلاحیت‌های آن برادر گرانقدر است را تبریک عرض می‌کنم.

سرلشکر باقری افزود: بی‌تردید سوابق دیرین و افتخار آمیز جنابعالی در عرصه‌های مختلف مدیریتی در نهاجا، پشتوانه مطمئنی برای موفقیت آن برادر عزیز برای کارآمدی و چابکی مورد انتظار ستاد و پاسخگویی به نیازهای محوری و اولویت‌دار و ارتقای هماهنگی، انسجام و هم‌افزایی در سطح آن نیرو، خواهد بود.

وی عنوان کرد: موفقیت و سربلندی جنابعالی در این سنگر خطیر و حساس تحت عنایات حضرت، ولی عصر (عج) و تبعیت از فرامین و رهنمودهای حکیمانه مقام عظمای ولایت و رهبری و فرماندهی کل قوا حضرت امام خامنه‌ای (مد ظله العالی) را از درگاه درگاه خداوند متعال مسئلت می‌کنم.

 

وبگردی

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: