حدادی در گفت‌وگو با برنا

زنگنه اعتقادی به مقابله با تحریم‌ها نداشت/ نتیجه تحقیق و تفحص مجلس از وزارت نفت به اطلاع عموم خواهد رسید

نماینده مردم کرج در مجلس گفت: آقای زنگنه اگر به فکر مملت در شرایط تحریم بود با تداوم خام‌فروشی و بی‌توجهی به پالایشگاه‌سازی بستر اثرگذاری تحریم‌ها را فراهم نمی‌کرد.

«علی حدادی» نماینده مردم کرج در مجلس در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری برنا با انتقاد از عملکرد بیژن زنگنه در زمان تصدی خود در وزارت نفت اظهار داشت: کرسنت خسارت سنگینی به بیت المال وارد کرده است و قطعا و مطمئنا اقدام به موقعی از سیستم های قضایی، نظارتی و امنیتی انتظار است.

وی افزود: بیژن زنگنه باید توضیح دهد که کدام پروژه پالایشگاهی را در هشت سال گذشته راه ­اندازی شده است؟ آقای زنگنه اگر به فکر مملت در شرایط تحریم بود  با تداوم خام‌فروشی و بی‌توجهی به پالایشگاه‌سازی بستر اثرگذاری تحریم‌ها را فراهم نمی‌کرد.

نماینده مردم کرج در مجلس گفت: به نظر می‌رسد وزارت نفت برنامه خاصی برای مقابله با تحریم نداشته است و بیشتر در چارچوبی که با اروپایی‌ها و آمریکایی‌ها کار کرده، شرکت خارجیِ غربی را پای کار آورده و به آنها اطلاعات داده است.

حدادی ضمن اشاره به تحقیق و تفحص مجلس از وزارت نفت زمان زنگنه گفت: مجلس در تحقیق و تفحص خود روشن به همه ابهاماتی که در زمان صدرات زنگنه در وزارت نفت داشته پاسخ خواهد داد و مردم را هم در جریان قرار خواهد داد. دستگاه قضا باید به شدت با کوتاهی‌ها و سهل انگاری‌ها برخورد کند تا درس عبرتی برای دیگران باشد.

انتهای پیام/

وبگردی

    نظر شما

    پربیننده‌ترین اخبار سیاسی

    مهمترین اخبار

    آخرین اخبار سیاسی

    اخبار برگزیده