عضو کمیسیون حقوقی مجلس در گفت‌وگو با برنا

هیئت نظارت بر رفتار نمایندگان کار قانونی خود را انجام می‌دهد/ قبل از صدور حکم نمی‌شود اطلاع‌رسانی کرد

هیئت نظارت بر رفتار نمایندگان کار قانونی خود را انجام می‌دهد/ قبل از صدور حکم نمی‌شود اطلاع‌رسانی کرد

کاظم دلخوش اباتری گفت: هیئت نظارت بر رفتار نمایندگان یک هیئتی است که کار خودش را به طور قانونی انجام می‌دهد. اگر کسی از کار نماینگان شکایتی داشته باشد، هیئت نظارت رسیدگی می‌کند.

«کاظم دلخوش اباتری»، نماینده مردم صومعه‌سرا و عضو کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری برنا، در رابطه با عملکرد هیئت نظارت بر رفتار نمایندگان گفت: اگر بخواهیم درست و بدون غرض سیاسی قضاوت کنیم. هیئت نظارت بر رفتار نمایندگان یک هیئتی است که کار خودش را به طور قانونی انجام می‌دهد. اگر کسی از کار نماینگان شکایتی داشته باشد، هیئت نظارت رسیدگی می‌کند. در رابطه با اشخاص، باید سوال کنید که موضع هیئت چه بوده است. آن‌چه که در فهوای عمومی مطرح است که ما باید از حقوق همه ملت دفاع کنیم. آن چیزی که شما در فضای مجازی می‌بینید، تمام ماجرا نیست. به هرحال هیئت رسیدگی می‌کند و اگر حق با آن شخص باشد به حقش می‌رسد.

وی در ارتباط با این که چرا اطلاع‌رسانی درستی نمی‌شود اظهار داشت: مگر می‌شود تا وقتی که حکم صادر نشده مسائل را پشت تریبون اعلام کرد. بنده عضو کمیسیون قضایی هستم برای حفظ حرمت مردم بسیاری از مسائل را نمی‌شود علنی گفت. وقتی دادگاه علیه شما حکم صادر نکرده، آیا می‌شود بیرون داد بزنند که فلان شخص محکوم شده است؟ تا زمانی که حکمی صادر نشده نمی‌شود اعلام کرد. چنین موضوعاتی مراحل قضایی و حقوقی خودش را دارد و ما در رفتار هیئت نظارت اشکالی نمی‌بینیم. شاید پرونده‌ها زیاد باشد و زمان رسیدگی طولانی شود.

انتهای پیام/

آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس 0 رای موافق و 0 رای مخالف

وبگردی

    نظر شما

    پربیننده‌ترین اخبار سیاسی

    مهمترین اخبار

    آخرین اخبار سیاسی

    اخبار برگزیده