دبیر کل جامعه مهندسین: به یکسری از اصول نظام و انقلاب باید تا ابد پایبند باشیم

محمد رضا باهنر گفت: به یک سری از اصول نظام و انقلاب باید تا ابد پایبند باشیم.

به گزارش خبرنگار سیاسی خبرگزاری برنا، محمد رضا باهنر، دبیر کل جامعه مهندسین در پانزدهمین مجمع عمومی سراسری جامعه اسلامی مهندسین گفت: جامعه اسلامی مهندسین بیش از ۳۵ سال است که فعالیت خود را آغاز کرده است، بعد از تعطیلی حزب جمهوری اسلامی ما با تعدادی از دوستان این حزب را تاسیس کردیم. امروز پانزدهمین گنگره جامعه اسلامی مهندسین برگزار می‌شود.

وی در ادامه بیان کرد: کرونا بسیاری از مسائل را تحت الشعاع قرار داد و یک دوره نتوانستیم این کنگره را برگزار کنیم. 

باهنر مطرح کرد: مشی جامعه اسلامی این است که باید قدر خدمت ، خدمتگزاران را داشته باشیم و قرار نباشد قبلی ها از یاد بروند.بسیاری از خدمات این انقلاب به معجزه شبیه است مانند دفاع مقدس و جهاد سازندگی.

دبیر کل جامعه مهندسین گفت: باید احترام خدمتگزاران که بدون توقع کار کرده اند را بدانیم و نقاط ضعف را پیدا کنیم و در جهت تقویت آنها گام برداریم. بیانیه گام دوم بیانیه عمیقی بود و از معدود مواردی بود که ایشان گفتند بسیار برای آن زمان صرف کرده اند، به یک سری از اصول نظام و انقلاب باید تا ابد پایبند باشیم مثل استقلال و معارف و جمهوریت و مشارکت. باید اگر نیاز است قوانین جدید مصوب کنیم و اگر نیاز بود در قانون اساسی بازنگری شود تا قدم های اینده را با صلابت بیشتر برداریم. 

انتهای پیام/ 

 

وبگردی

    نظر شما

    پربیننده‌ترین اخبار سیاسی

    مهمترین اخبار

    آخرین اخبار سیاسی

    اخبار برگزیده