عضو هیات رئیسه مجلس در گفت و گو با برنا:

جریانات سیاسی نباید ابزار و سرباز دشمن شوند/ برخورد با فعالین سیاسی و فرهنگی متصل به معاندین حق جمهوری اسلامی است

جریانات سیاسی نباید ابزار و سرباز دشمن شوند/ برخورد با فعالین سیاسی و فرهنگی متصل به معاندین حق جمهوری اسلامی است

عضو هیات رئیسه مجلس با اشاره به دستگیری چند عنصر سیاسی و فرهنگی وابسته به معاندین گفت: برخورد قاطع امنیتی و قضایی با این افراد حق جمهوری اسلامی ایران است زیرا آنها با دستگاه های جاسوسی بیگانه همراه شده بودند.

حجت الاسلام علیرضا سلیمی عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی در گفت وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری برنا درباره بازداشت چند عنصر سیاسی و فرهنگی وابسته به معاندین و همراهی آنان با دستگاه های جاسوسی بیگانه اظهار داشت: آنطور که گفته این افراد در یک پرونده جاسوسی دستگیر شده اند؛ هیچ کس هم برای جاسوس نوشابه باز نمی کند؛ قرار نیست با کسی که جاسوس است مماشات کرد.

وی افزود: اخیرا روس ها با جاسوس های آمریکایی ها دستگیر شده برخورد قاطعی کردند؛ آمریکا هم با جاسوس های ژاپنی رفتار خشنی کردند.

عضو هیات رئیسه مجلس تصریح کرد: برخورد تند و قاطع با جاسوس ها در همه دنیا رویه مرسومی است؛ موضوعات امنیتی تعارف بردار نیست.

سلیمی گفت: چند جاسوس هسته ای در کشورمان دستگیر شدند و حتی برخی دیپلمات های خارجی در کشورمان عنصر نامطلوب خوانده شدند؛ نباید با این افراد که با علیه جمهوری اسلامی اقدام می کنند مماشات کرد و برخورد قاطع و محکم و تند با آنها لازم و حتمی است.

 وی با اشاره به دستگیری سفیر انگلیس در تجمع مقابل دانشگاه امیرکبیر در سال 98 خاطرنشان کرد: سفیر انگلیس بعد از دستگیری خودش را خیس کرد چون می دانست چه کرده و در پشت صحنه چه افرادی را مدیریت کرده است.

عضو هیات رئیسه مجلس در پایان از جریانات سیاسی خواست مراقبت لازم را داشته باشند و از ترحم جمهوری اسلامی سوءاستفاده نکنند تا خدای نکرده ابزار دست دشمن نشده و اعضایشان سرباز معاندین نشوند.

انتهای پیام/

 

آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس رای موافق و رای مخالف

وبگردی

    نظر شما

    پربیننده‌ترین اخبار سیاسی

    مهمترین اخبار

    آخرین اخبار سیاسی

    اخبار برگزیده