دبیرکل جهاد اسلامی خطاب به صهیونیست‌ها:

تل آویو زیر آتش موشک‌های مقاومت قرار خواهد گرفت

دبیرکل جهاد اسلامی در پی حمله هوایی عصر امروز رژیم صهیونیستی به نوار غزه اعلام کرد که دشمن باید توقع یک نبرد را داشته باشد؛ نه یک آتش‌بس و برای این نبرد هیچ خط قرمزی وجود ندارد.

به گزارش خبرگزاری برنا، «زیاد النخاله» دبیرکل جنبش جهاد اسلامی فلسطین امروز جمعه در سخنانی به دنبال تجاوزات هوایی رژیم صهیونیستی به غزه که به شهادت چند نفر از فلسطینیان از جمله یکی از فرماندهان برجسته جنبش جهاد اسلامی منجر شد، اظهار داشت: این را در برابر ملت فلسطین اعلام می‌کنم که تل آویو زیر آتش موشک‌های مقاومت قرار خواهد گرفت.

وی با بیان اینکه امروز آزمونی برای مقاومت فلسطین در نبرد با این تجاوز است، افزود: رهسپار نبردیم و از خدا خواهان توفیق هستیم.

به نوشته رسانه های فلسطینی، زیاد النخاله اعلام کرد که «سرایا القدس» شاخه نظامی جهاد و گردان‌های قسام شاخه نظامی حماس خود را برای انجام حملاتی یکپارچه علیه اهداف صهیونیستی آماده می‌کنند.

سخنگوی جنبش حماس هم اعلام کرد که تجاوز صهیونیستی ادامه دارد و این نشان می‌دهد که این اتفاق برنامه‌ریزی شده بود.

در همین حال، «فوزی برهوم» عضو ارشد جنبش حماس گفت که شهرک نشینان صهیونیست در تیررس اهداف مقاومت فلسطین هستند.

وی تأکید کرد که «خون فلسطینی، خط قرمز ما است و هر نظامی و شهرک نشین صهیونیست در تیررس اهداف مقاومت فلسطین هستند».

ارتش رژیم صهیونیستی عصر امروز عملیاتی موسوم به «صبح صادق» را برای حمله به مواضع جهاد اسلامی فلسطین در نوار غزه شروع کرده‌ است.

وزارت بهداشت فلسطین در نوار غزه شمار شهدای تجاوز رژیم صهیونیستی به غزه تا این لحظه را هشت نفر اعلام کرده است.

انتهای پیام/

وبگردی

  نظر شما

  • کوروش

   این در گیری نمونه موقعیت سنجی اسراییل برای برهم زدن مذاکرات

  • ناشناس

   باشه

  • ناشناس

   شب

  • امید

   این حرفها فقط جنبه تبلیغات داره، بعدشم به ما چه، فقط خبرهای نابودی به مردم میدین، حداقل این هم ب.و که اسراییل ده هزار متخصص وفوق تخصص قلب داره،یا بگو که بزرگترین گلخانه کشاورزی دنیا در صحرای نقب هست و...

  • ناشناس

   یکبار برای همیشه با قدرت بزنید یا پیروزی یا شکست ! بالاخره باید جنگ را یکسره و تمام کرد و هیچ خط قرمزی در حمله به شهرها ی اسراییل نباید داشت

  پربیننده‌ترین اخبار سیاسی

  مهمترین اخبار

  آخرین اخبار سیاسی

  اخبار برگزیده