منصوری: بیمارستان الغدیر بومهن به زودی افتتاح می‌شود

منصوری: بیمارستان الغدیر بومهن به زودی افتتاح می‌شود

محسن منصوری، معاون اجرایی رییس جمهور در جمع خبرنگاران گفت: ابتدای سال رییس جمهور سفر به پردیس و بومهن داشتند و دستور دادند بیمارستان الغدیر بومهن در شش ماه به بهره برداری برسد که امروز این بیمارستان 160 تخت خوابی به بهره برداری رسیده و به زودی افتتاح می شود.

به گزارش خبرنگار سیاسی خبرگزاری برنا، محسن منصوری، معاون اجرایی رییس جمهور در جمع خبرنگاران در حاشیه هییت دولت گفت: رئیس جمهور و تعدادی از اعضای هیات دولت فردا خدمت مردم شهرستان اسلامشهر خواهند بود. سعی می کنیم بخش هایی از مصوبات سفرهای استانی که به نتیجه رسیده است را در برهه های مختلف به استحضار مردم تحت عنوان خبر خوب برسانیم. در سفرهای استانی رئیس جمهور گره گشایی های بزرگی افاق افتاده و پروژه های خیلی خوبی به نتیجه رسیده است.

وی در ادامه گفت: ابتدای سال رییس جمهور سفر به پردیس و بومهن داشتند و دستور دادند بیمارستان الغدیر بومهن در شش ماه به بهره برداری برسد که امروز این بیمارستان 160 تخت خوابی به بهره برداری رسیده و به زودی افتتاح می شود. فاز اول بیمارستان 367 تخت خوابی رازی ایلام به بهر برداری رسیده است. فاز اول وزه 1000 تخت خوابی مهدی کلینیک در تهران افتتاح شد و در دهه فجر کامل افتتاح می شود.

منصوری اظهار داشت: برای تقویت محور تراتزیتی غرب کشور، بخشی از بزرگراه کامیاران به کرمانشاه که از مطالبات مردم بوده و در مصوبات سفر رئیس جمهور بود به بهره برداری رسید که نقش مهمی در کاهش ترافیک این مسیر دارد.

انتهای پیام/ 

آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس 0 رای موافق و 0 رای مخالف

وبگردی

    نظر شما

    پربیننده‌ترین اخبار سیاسی

    مهمترین اخبار

    آخرین اخبار سیاسی

    اخبار برگزیده