مصاحبه خبرنگاران اسرائیلی با منافقین و سلطنت طلبان برای اینترنشنال و بی‌بی‌سی

مصاحبه خبرنگاران اسرائیلی با منافقین و سلطنت طلبان برای اینترنشنال و بی‌بی‌سی

با توجه به حضور نیافتن خبرنگاران بی بی سی فارسی و سعودی اینترنشنال برای پوشش بازی های جام جهانی، تعدادی از خبرنگاران اسرائیلی حاضر در بازی ها در حال تولید محتوای رسانه ای در جهت تخریب نظام اسلامی هستند.

به گزارش خبرنگار اعزامی خبرگزاری برنا به بازی‌های جام جهانی قطر، با توجه به حضور نیافتن خبرنگاران بی بی سی فارسی و سعودی اینترنشنال برای پوشش بازی‌های جام جهانی، تعدادی از خبرنگاران اسرائیلی حاضر در بازی‌ها در حال تولید محتوای رسانه ای در جهت تخریب نظام اسلامی هستند.

اخبار دریافتی از خبرنگاران ما در قطر، حاکی از این است که این محتواها با محوریت انجام مصاحبه با منافقین حاضر در قطر، سلطنت طلبان و ... و تولید محتوا در جهت تخریب نظام صورت گرفته است.

با توجه به اینکه ضد انقلاب قبل بازی با انگلیس موفق عمل نکردند و نتوانستند محتوای خاصی تولید کنند، به نظر می‌رسد بار این تولید محتوا را اسراییلی ها بر دوش گرفته‌اند.

اینکه اینترنشنال مامور فارسی زبان رژیم صهیونیستی برای اثرگذاری بر محیط داخلی ایران است چیزی نیست که مسئولین ایرانی بدان اشاره کرده باشند.

پیش از این نیز برخی خبرنگاران اسرائیلی صراحتا گفته بودند که اینترنشنال برنامه های اسرائیل را به اجرا درمی آورد.

باراک راوید، خبرنگار صهیونیست وبگاه عبری «واللا» و وبگاه امریکایی «آکسیوس» پیش از این افشا کرده بود که موساد، به طور منظم از شبکه سعودی موسوم به «ایران اینترنشنال» برای جنگ اطلاعاتی علیه ایران استفاده می‌کند. 

باراک راوید

این خبرنگار پیش از این هم به این مسئله اشاره کرده‌بود و خرداد ماه امسال در توییتی درباره نحوه خبررسانی این شبکه نوشت: «ایران اینترنشنال» یک شبکه ایرانی نیست. این شبکه از ایران پخش نمی‌شود...  رسانه‌های اسرائیلی با تشنگی گزارش‌های این شبکه را می‌بلعند و بدون اینکه این پیشینه را به اسرائیلی‌ها بدهند، پخش می‌کنند. بسه دیگه.»

 

باراک راوید

ناآرامی هایی که در هفته های گذشته در ایران در جزیان داشته، ورای بازوی میدانی آن از یک عقبه رسانه ای بی امان بهره مند بوده که مهم ترین و گسترده ترین آن شبکه سعودی-اسرائیلی اینترنشنال است. علاوه بر این خط خبری اصلی این رسانه در هفته های گذشته حذف ایران در گردونه رقابت های جام جهانی بود که البته بی نتیجه ماند و در نتیجه خود این شبکه از سفر به قطر بازماند.

این رسانه با خبرسازی ها و بزرگنمایی ها درباره این وقایع, جامعه ایران را ملتهب کرده و به همین دلیل توسط وزارت اطلاعات جمهوری اسلامی ایران به عنوان یک شبکه تروریستی شناخته شد.

به همین دلیل هم بود که قطر از ورود خبرنگاران این شبکه به بازی های جام جهانی جلوگیری کرد. هرچند اینترنشنال از میدان بازی های قطر غایب است ولی به نظر می رسد که پدرخوانده اش یعنی اسرائیل راسا و این بار بدون نقاب بار عدم حضور فرزندش را به دوش کشیده است.

انتهای پیام/

آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس 5 رای موافق و 0 رای مخالف

وبگردی

  نظر شما

  • ناشناس

   Just iran🇮🇷❤

  پربیننده‌ترین اخبار سیاسی

  مهمترین اخبار

  آخرین اخبار سیاسی

  اخبار برگزیده