عضو جدا شده منافقین: اغتشاشات کودتای بین‌المللی علیه ایران بود/ حامد اسماعیلیون مهره منافقین است/ با کمال میل جنایت و بی‌ناموسی می‌کنند/ اینترنشنال منافقین را سفید می‌کند

عضو جدا شده منافقین: اغتشاشات کودتای بین‌المللی علیه ایران بود/ حامد اسماعیلیون مهره منافقین است/ با کمال میل جنایت و بی‌ناموسی می‌کنند/ اینترنشنال منافقین را سفید می‌کند

یک عضو جدا شده منافقین صحبت‌های مهمی را درباره اغتشاشات اخیر در ایران مطرح کرد. وی می‌گوید این اغتشاشات از قبل طراحی شده بود و منافقین و سلبریتی‌ها و رسانه‌های سعودی عناصر میدانی این اغتشاشات هستند.

کریم حقی عضو جدا شده از گروهک منافقین طی مباحثه‌ای پیرامون اغتشاشات اخیر که در گروه تلگرامی گفت‌وشنود صورت گرفت، اغتشاشات ماه‌های اخیر در ایران را بی‌سابقه خواند و با بهانه دانستن موضوع حجاب و گشت ارشاد و آزادی‌های اجتماعی،‌ از آن به‌عنوان یک کودتای بین‌المللی علیه ایران یاد کرد.

اغتشاشات اخیر از قبل طراحی شده بود

وی نحوه سازماندهی، عملکرد، هماهنگی و به‌کارگیری تمامی امکانات توسط دشمنان و رقبای جمهوری اسلامی در جریان اغتشاشات را نشانه از پیش برنامه‌ریزی شدن این آشوب‌ها ذکر کرد و گفت: مشخصه این آشوب‌ها با موارد مشابه قبلی، هماهنگی و تقسیم کار بین گروه‌های ایرانی‌نما بود.

کریم حقی، عناصر منافقین را نیروهای عملیاتی و میدانی اغتشاشات دانست و تأکید کرد که گروه‌های تجزیه‌طلب کرد و تا حدی بلوچ، وظیفه مشغول کردن و پراکنده کردن نیروهای نظامی ایران را بر عهده داشتند.

اسرائیل در مرکز توطئه علیه ایران است

وی اسرائیل را در مرکز توطئه علیه ایران با هماهنگی آمریکا، انگلیس، فرانسه و عربستان عنوان کرد و افزود: برخلاف موارد قبلی الان مشاهده می کنیم که علیرغم بی‌میلی جامعه در مشارکت با آشوب‌طلبان اما فراخوان‌ها برای تجمع، اعتصاب و... تمامی ندارد و این یعنی به نوعی استمرار اجباری آشوب‌ها.

سلبریتی‌ها، رسانه‌های عربستانی و منافقین نیروهای میدانی آشوب‌ها هستند

این عضو جدا شده منافقین، برخی سلبریتی‌ها، رسانه‌های عربستانی و منافقین را از نیروهای میدانی آشوب‌های اخیر برشمرد و ادامه داد: متاسفانه هجمه رسانه ای، جو سازی، فشارهای روانی، بهره‌گیری از احساسات جامعه به‌نوعی بود که خیلی از خودی‌ها را یا به گوشه رینگ برد و یا گمراهشان کرد که به‌عنوان مثال می بینیم حوزه‌های علمیه در قم که همیشه تاکید بر روی حجاب و رفتن زنان به استادیوم و... داشتند، این بار که اتفاقا مرکز ثقل اعتراضات حجاب و گشت ارشاد بود، بسیار منفعل عمل کردند.

حقی با اشاره به "سوءبرداشت خیلی‌ها در ایران نسبت به نقش و کارکرد مجاهدین"، گفت: اینها فکر می‌کردند چون مجاهدین از اشرف بیرون رانده شده و یا به آلبانی کوچ داده شده‌اند، پس کارشان تمام است و دیگر خطری محسوب نمی‌شوند اما این برداشت بسیار خطرناک و غیر واقعی و به‌نوعی نشانه عدم شناخت درست و عمیق از مجاهدین است.

منافقین تشکیلاتی مافیایی است

وی گروهک منافقین را تشکیلاتی مافیایی و سازمان‌یافته‌ترین و فعال‌ترین گروه در جریان اغتشاشات توصیف کرد و افزود: از سال شصت و بعد از ضربات سنگینی که مجاهدین در ایران متحمل شدند، ازجمله کشته شدن موسی خیابانی، اشرف ربیعی و...، مرکزیت مجاهدین تصمیم گرفت باقی‌مانده کادرهای تشکیلاتی را به کردستان و اروپا منتقل کند و از این نقطه به بعد جهت حفظ عناصر تشکیلاتی مجاهدین اقدام به عضوگیری از جوانان داخل کشور کردند و این جوانان نیز ارزش زیادی برای مجاهدین نداشتند و به‌راحتی قابل جایگزینی بودند که آن دوران این تشکیلات را هسته‌های مقاومت می‌نامیدند و اگر به فعالیت‌های هسته‌های مقاومت در سال‌های شصت به بعد دقت کنید، دقیقا مشابه همین رفتارهای کنونی است.

ارگان‌های اطلاعاتی و امنیتی منافقین در آلمان مستقر هستند

"چند سال قبل هسته‌های مقاومت را کانون‌های شورشگری نام‌گذاری کردند. من اطلاع دارم که حداقل از پنج سال پیش، مجاهدین به شدت دنبال شبکه‌سازی در ایران بودند. از ماه اکتبر امسال به ناگهان تشکیلاتی توسط ایران اینترنشنال برجسته شد. از کادرهای بسیار قدیمی مجاهدین فردی است به نام امیر لرستان که اهل لرستان است و فامیلی اش چیز دیگری است که این فرد از کادرهای امنیتی مجاهدین است و اکثرا در آلمان مستقر است و بد نیست بدانید که آلمان یکی از کشورهایی است که ارگان‌های اطلاعاتی و امنیتی مجاهدین از دیرباز در این کشور مستقر بودند."

فرانسه مرکز سیاسی و دیپلماتیک منافقین است

به گزارش برنا، این عضو جدا شده منافقین، کشور فرانسه را مرکز سیاسی و دیپلماتیک منافقین و کشور آلمان‌ را مرکز ارگان‌های اطلاعاتی و امنیتی این گروهک معرفی کرد و افزود: مجاهدین در تبلیغات علنی‌شان هم به این فعالیت‌ها اشاره می‌کردند.

اثر انگشت منافقین در تشکیلات موسوم به کمیته جوانان محلات ایران مشخص است

حقی به اعلام موجودیت تشکیلاتی به نام کمیته جوانان محلات ایران در برخی شهرهای ایران اشاره کرد و ادامه داد: کمیته جوانان محلات که تلاش می‌کرد سر نخ و کنترل و هدایت آشوب‌ها را در دست بگیرد، به شدت توسط سعودی اینترنشنال و ایندیپندنت فارسی تبلیغ می‌شد و شما اگر به اطلاعیه‌ها و فعالیت‌های این به‌ اصطلاح کمیته‌ها توجه کنید، به‌راحتی اثر انگشت مجاهدین را می‌بینید چراکه فرهنگ نگارشی و حتی به کار بردن برخی کلمات و اینکه تمامی این کمیته‌ها در تمامی شهرها به شدت با هم هماهنگ هستند، نشان می‌دهد که مرکز کنترل مشترک دارند و خطی که این کمیته‌ها پیش می‌برند، عادی جلوه دادن خشونت، وحشی‌گری، ایجاد تنفر و جا انداختن این نکته است که هیچ راه برگشتی نیست و باید تا آخر رفت.

وی با یادآوری فعالیت‌های هسته‌های مقاومت منافقیت در دهه 60، به شباهت بسیار اتفاقات اخیر با اقدامات دهه 60 اشاره و خاطرنشان کرد: شما فعالیت‌های هسته‌های مقاومت سال شصت را با الان مقایسه کنید؛ مو نمی‌زند! آن دوران به اینگونه حرکات می‌گفتند عملیات ایذایی که شامل ریختن چسب در قفل مغازه‌ها، شعار‌نویسی، پنجر کردن لاستیک ماشین‌های مربوط به افراد حکومتی، شناسایی نفرات مرتبط با حکومت و.. بود.

می‌خواهند ترور را عادی جلوه‌ بدهند!

"ما ایرانی‌ها اگر دو نفرمان بشود سه نفر، دچار مشکل می‌شویم، تقریبا هیچوقت نتوانستیم حزب و تشکیلات جمعی به مفهوم کلاسیک داشته باشیم؛ چه‌جوری است که ناگهان تشکیلاتی سرتاسری نبض آشوب‌ها را در دست می‌گیرد و هیچگونه اطلاعاتی از ماهیت حقیقی و حقوقی گردانندگانش در دست نیست؟ اینها به شدت دنبال رد کردن برخی مرزها هستند! اینکه ترور کردن را عادی جلوه بدهند! خرابکاری در امکانات و تاسیسات کشور را مبارزه جلوه بدهند! رفتارهای خشونت‌آمیز در برخورد با نیروهای انتظامی را آموزش می‌دهند و فضا را داغ نگه می‌دارند که انگار امکان بازگشت به قبل نیست و هر چه هست، باید جلو رفت!"

منافقین گفتند آنقدر سلاح وارد کشور کردیم که هیچ‌گونه نگرانی نداریم!

این عضو جدا شده منافقین با اشاره به سخنرانی‌های اخیر مریم رجوی و مهدی ابریشمچی از سران منافقین یادآور شد: مریم رجوی در سخنرانی چند وقت پیش خود با نمایندگان پارلمان اروپا از نقش سازمان متبوعش در سازماندهی آشوب‌ها پرده برداشت و مهدی ابریشمچی هم عنوان کرد اینقدر سلاح وارد کشور کرده‌ایم که هیچگونه نگرانی نداریم.

تفکر منافقین با آموزش‌های آمریکا و اسرائیل و عربستان تقویت شده است

حقی با بیان اینکه "من خاطرم هست که سال شصت مجاهدین به هواداران کم سن و سال خود می‌گفتند جهت عادت کردن به خون و خشونت، مرغ و خروس سر ببرید تا عادت کنید،" تأکید کرد: حالا همان تفکر که با تجارب و امکانات و آموزش‌های سازمان سیا و موساد و عربستان تقویت شده است، بر طبل خشونت حداکثری، نفرت بی‌انتها و خون و خونریزی می‌کوبد.

اینترنشنال و تعدادی از سلبریتی‌ها پیام‌ها و بیانیه‌های منافقین را بازپخش می‌کنند

وی ادامه داد: اگر سال شصت همه می‌دانستند که هسته‌های مقاومت مربوط به مجاهدین است، الان مجاهدین با کمیته‌های جوانان محلات بدون اینکه کسی بداند وابسته به مجاهدین هستند، فعالیت می‌کند و سعودی اینترنشنال پیام‌ها و بیانیه‌های این کمیته‌ها را داخل منازل و محل کار ایرانیان می‌برد و حتی تعدادی از سلبریتی‌ها و افراد مطرح بیانیه‌های اینها را بازپخش می‌کنند بدون اینکه بدانند واقعیت قضیه چیست!

منافقین با صهیونیست‌ها جلسه و ملاقات دارند

به گزارش برنا، این عضو جدا شده منافقین از جلسات و ملاقات‌های منافقین با صهیونیست‌ها خبر داد و گفت: اساسا منافقین یک تشکیلات مقاطعه‌کاری شده هستند که برایش پروژه تعریف می‌کنند و اینها انجامش می‌دهند لذا به نظر من باید یک تعریف جدیدی از مجاهدین در جامعه ایرانی ارائه کرد چراکه وقتی حسن آقامیری مطرح می‌کند که حتی مریم رجوی هم باید آزادی بیان داشته باشد، یعنی یک جای کار می لنگد.

سال‌ها برای اغتشاشات اخیر برنامه‌ریزی و تقسیم کار شده است

حقی اضافه کرد: پروژه‌ای به این وسعت نمی‌تواند همینطوری استارت بخورد بلکه سال‌ها برای این کار برنامه‌ریزی و تقسیم کار و مسئولیت شده بود و هزاران هماهنگی ریز و درشت دیگر صورت گرفته است چراکه طرحی به این پیچیدگی و گستردگی نمی‌تواند همینطوری استارت بخورد و اگر دقت کرده باشید، حتی قبل از اینکه مقامات مسئول علت مرگ و نتیجه تحقیقات مهسا امینی را اعلام کنند، جوسازی و تهاجم شروع شد.

"جوانان کم سن و سالی که این روزها در کف خیابان‌های ایران به شکل تعجب‌آوری خشونت به خرج می‌دهند، جوانانی هستند که احتمالا هیچ اطلاعات و ذهنیتی نسبت به وقایع سال شصت به بعد ندارند و فکر می‌کنند اولین باری است که چنین جریاناتی رخ می‌دهد در حالیکه چیز جدیدی نیست! مگر مجاهدین تعدادی پاسدار را دستگیر، شکنجه و مثله نکردند؟"

وی تأکید کرد: ما باید خیلی ساده باشیم که تصور کنیم مجاهدین بعد از چهل سال تلاش شبانه‌روزی خیانت‌بار اجازه می‌دهند سلطنت‌طلبان و مسیح علی‌نژاد و... محصول کار را بچینند! فکر مجاهدین این است که شما کاری را که من می‌خواهم و در جهت اهداف من است، انجام بده، بقیه‌اش مهم نیست!

این عضو جدا شده منافقین، بزرگترین هنر گروهک منافقین را «دوگانه‌سازی» دانست و گفت: آنها خودشان را حق مطلق و جمهوری اسلامی را شر مطلق تبلیغ می‌کنند و با این ابزار است که جوانان را در دست می‌گیرند! اگر دقت کنید در فرهنگ آشوب‌های اخیر که صرفاً به نابودی و پودر شدن جمهوری اسلامی رضایت می‌دهد و همه چیز را عادی‌سازی می‌کند، آدم‌ها را به جایی می‌رساند که حتی خرابکاری در قطار مسافربری را خرابکاری شرافتمندانه بنامند!

نفرت‌پراکنی وحشتناک، خشونت و عادی کردن جنایت تخصص منافقین است

به گزارش برنا، حقی از "نفرت‌پراکنی وحشتناک، خشونت و عادی‌ کردن رفتارهای جنایتکارانه" به‌عنوان تخصص منافقین نام برد.

منافقین با پول‌های صدام سرمایه‌گذاری کردند و از امکانات عربستان هم استفاده می‌کنند

 وی درباره منابع مالی گروهک منافقین نیز گفت: مجاهدین یک منبع مالی ندارند، بلکه از پول‌هایی که از صدام گرفته‌اند، یک سری سرمایه‌گذاری کرده‌اند و در کنار آن از امکانات سعودی‌ها به خوبی بهره می‌برند. بودجه مجاهدین ده‌ها میلیون دلاری است و یک گردهمایی آنها نزدیک به 5 میلیون دلار هزینه برمی‌دارد. مجاهدین از زمان صدام با عربستان ارتباط داشتند و حتی یک موضوعی وجود داره که مجاهدین کشتار حجاج ایرانی در عربستان را زمینه‌سازی کردند.

این عضو جدا شده منافقین با بیان اینکه از کنار آشوب‌های اخیر نباید به سادگی عبور کرد، از ضرورت تحول در مدارس، دانشگاها، سیستم آموزشی، فضای مجازی، اصل گرفتن مردم کم‌برخوردار و مستضعفان، پالایش فرهنگ، سینما و ورزش سخن به میان آورد و ادامه داد: رسانه‌های ما جوابگو نیستند و عرصه رسانه را واگذار کرده‌ایم؛ در کنار اینها باید راه‌حلی جهت ایجاد ارتباط با جوانان و درک بهتر از نیازها و خواسته‌های آنها پیدا کنیم.

اگر تنش ایران و آذربایجان تشدید شود، منافقین در آنجا حضور می‌یابند!

حقی به سفر الهام علی‌اف رئیس‌جمهور آذربایجان به آلبانی اشاره کرد و با بیان اینکه نباید ساده از کنار این سفر گذشت، گفت: آلبانی با ایران مرز مشترک ندارد اما باکو دارد و اگر تنش‌های مابین ایران با جمهوری جعلی باکو وارد سطح بالاتری شود، مطمئن‌ باشید مجاهدین آنجا هم حضور خواهند داشت.

منافقین از رمزارز استفاده می‌کنند و امکانات موساد و سیا را همراه خود دارند

"مجاهدین همیشه از آخرین تکنولوژی و دستآوردها در فعالیت‌هایشان بهره می‌برند زیرا دست بازی در مسائل مالی دارند و حتما هم از رمزارز استفاده می‌کنند. از قدیم مجاهدین سلاح و مهمات را در جاساز از کردستان به داخل کشور قاچاق می‌کردند و در شهرهای کردستان و بلوچستان و کویته ارتباطات گسترده‌ای با قاچاقچیان داشتند، البته الان شرایط بسیار متفاوت است و امکانات موساد و سیا و.... را هم دارند. عناصر حرفه‌ای و تشکیلاتی مجاهدین داخل کشور نیستند اما توانسته‌اند در بستر فضای مجازی تشکل‌های متعددی را در ایران سازماندهی کنند."

وی به اعترافات یکی از بازداشت‌شدگان اغتشاشات اخیر اشاره کرد و گفت: این فرد می گفت فردی از خارج با او تماس گرفته و عنوان کرده که طرفدار رضا پهلوی است و با مجاهدین زاویه دارند و از او خواسته‌اند در مقابل دریافت پول برخی اقدامات را انجام دهد، این در حالی است که سلطنت‌طلبان نه عرضه و نه پول و امکانات و تجربه این کار را دارند، بلکه مجاهدین هستند که هر بار خودشان را به یک اسمی معرفی می‌کنند.

منافقین یکی از سازمان‌دهندگان اصلی تظاهرات برلین بود

این عضو جدا شده منافقین از "ناسازگاری" گروهک منافقین با سایر گروه‌های ضد انقلاب سخن گفت و با بیان اینکه منافقین اساسا اینها را قبول ندارد، افزود: اگر دقت کرده باشید در تظاهرات برلین برای اولین‌بار اکثر این گروه‌ها در کنار هم تظاهرات کردند و زیاد هم اسمی از مجاهدین نبود، در حالیکه یکی از سازمان‌دهندگان اصلی این تظاهرات مجاهدین بودند که بخشی از این رفتار به‌خاطر این است که همه این گروه‌ها ارباب مشترکی دارند و باید دستور را اجرا کنند و وجه دیگر این ماجرا این است که مجاهدین می‌گوید اینها کاری را که من دوست دارم و به نفع من است، انجام بدهند، میوه‌اش را من خواهم چید!

حامد اسماعیلیون مثل یک مهره در دست مجاهدین است!

حقی، حامد اسماعیلیون را مهره‌ای در دست منافقین توصیف کرد و با بیان اینکه مجاهدین اسماعیلیون را به گاری‌شان هم نمی‌بندند اما از امکاناتش استفاده می‌کنند، ادامه داد: توسط ارتباطات حامد اسماعیلیون بود که بعد از تظاهرات برلین، مریم رجوی به‌صورت آنلاین برای پارلمان کانادا سخنرانی کرد.

منافقین از جوانان مهاجر به غرب سوءاستفاده می‌کنند

وی اضافه کرد: جوانان بخت‌برگشته‌ای که با آرزوهای واهی به غرب مهاجرت می‌کنند و در کمپ‌های پناهندگی اسیر، معتاد و افسرده می‌شوند، توسط مجاهدین مورد سواستفاده قرار می‌گیرند! مجاهدین هیچوقت اینقدر وقت و انرژی روی اینها نمی‌گذارند که برایشان وکیل بگیرند و اتفاقا هر چقدر پروسه اقامت‌شان طول بکشد به نفع مجاهدین است چون آنهایی که اقامت ندارند، امکانات به شدت کمی دارند، حق کار ندارند و... اما وقتی اقامت گرفتند، حق کار دارند و حقوق سوشیال می‌گیرند.

ذهن برخی‌ها اسیر رسانه‌های سعودی و اسرائیلی شده و دچار خودتحقیری شده‌اند

به گزارش برنا، این عضو جدا شده منافقین با اشاره به ورود زودهنگام گروهک کومله به جریان اغتشاشات، یادآور شد: قبل از استارت این آشوب‌ها، ذهن برخی‌ها توسط رسانه‌های سعودی و اسرائیلی به اسارت گرفته شد و دچار خودتحقیری شدند و اینکه فکر می‌کنند بدبخت‌ترین مردمان دنیا هستند، قبل از اینکه یک واقعیت باشد یک ذهنیت جا افتاده است! اینها یک سیستمی درست کرده‌اند که نباید ذهن ایرانیان یک لحظه آرامش داشته باشد. از سال‌ها پیش در تعدادی از هتل‌های زنجیره‌ای در اروپا و کشورهای عربی، کانال‌های تلویزیونی مجاهدین و سعودی اینترنشنال هم جزو کانال‌های این هتل‌ها هستند؛ چرا؟ چون ایرانی در سفر هم نباید ذهنش فراغت داشته باشد!

شکنجه دسته‌جمعی، سنگسار و قتل چه ربطی به اعتراضات دارد؟

"اینکه اشکالات و ایرادهایی وجود دارد، شکی نیست، اما اینها دلیل این حجم از خشونت و جنایت نیست. ما با یک تعداد از افراد حرفه‌ای مواجهیم که اصلا رفتارشان نرمال نیست. شکنجه دسته‌جمعی، سنگسار و به قتل رساندن انسانی که مسلح هم نیست، چه ربطی به اعتراضات دارد؟"

به ایرانیان تلقی می‌کنند که ایران جهنم است و بقیه دنیا بهشت!

حقی با بیان اینکه جنگ‌های کنونی اول ذهن انسان‌ها را اشغال و بعداً سرزمین‌شان را تصرف می‌کنند، گفت: به ایرانی اینجوری تلقی شده که شما در جهنم هستید و بقیه دنیا مثل بهشت است! همین الان که بنده با شما صحبت می‌کنم، اینجا حدود 2 درجه است و من پاهایم یخ بسته، چون بدلیل گرانی نمی‌توانیم شوفاژ روشن کنیم! اگر چنین چیزی در ایران بود، چقدر فحش و ناسزا نثار مسئولان می‌شد؟!

منافقین با کمال میل بدترین جنایات و بی‌ناموسی‌ها را هم انجام می‌دهند!

وی اضافه کرد: فراموش نکنیم که مجاهدین هیچ مرزی ندارند! یعنی هیچ چیزی مجاهدین را متوقف نمی‌کند و اگر بدترین جنایات و بی‌ناموسی‌ها را هم از آنها بخواهند، با کمال میل انجام می‌دهند و یک پوشش و دلیلی برایش می‌سازند بنابراین دشمنی که هیچ مرز اخلاقی، مذهبی، فرهنگی، مردانگی و... ندارد، خیلی خطرناک است. سازماندهی‌های کنونی خیلی متفاوت شده است اما اینها این جوانان بدبختی را که به تور انداخته و وادار به هر جنایتی می‌کنند، حتی آدم هم حساب نمی‌کنند چراکه سمپات یعنی هیچ‌کاره و جذب جوانان بی‌اطلاع و تطمیع کردنشان  نیز کار سختی برای مجاهدین نیست به‌ویژه با وجود تلفن‌های ماهواره‌ای و شبکه‌های اجتماعی که کنترل را دشوارتر می‌کند.

لابی‌های یهودی در آمریکا منافقین را سلاحی برای مقابله با ایران می‌دانند

این عضو جدا شده منافقین جمهوری‌خواهان آمریکا را متمایل به منافقین خواند و افزود: چند سال پیش روزنامه‌نگاری، کمک‌های مالی مجاهدین در انتخابات آمریکا را افشا کرده بود که عمدتا شامل حزب جمهوری‌خواه می‌شد اما فراتر از دو حزب جمهوری‌خواه و دموکرات، لابی‌های یهودی در آمریکا هستند که مجاهدین را سلاحی موثر در مقابله با جمهوری اسلامی می‌دانند. قبلاً مجاهدین با سایر اپوزیسیون مرز نگه می‌داشتد اما الان اینگونه نیست و هر کسی که به دردشان بخورد را استفاده می کنند. اینکه آمریکا یک‌روز مسیح علی‌نژاد و روز دیگر نازنین بنیادی و مریم معمار صادقی را علم می‌کند، بیشتر یک جنگ روانی است، چراکه خودشان بهتر می‌دانند که کاراآیی مجاهدین در چه حدی است!

رفتار مسئولان در مقابله با اغتشاشات ماهرانه است

حقی رفتار مسئولان در مقابله با کودتای اغتشاشگران را "ماهرانه" توصیف کرد و ادامه داد: مسئولان دست آنها را خوانده بودند که آنها دنبال کشته‌سازی و خارج کردن اعتراضات از ریل عادی هستند.

کشورهای دیگر در مقابله با آشوب بیشتر از ایران سخت می‌گیرند

وی به شهادت بیش از هفتاد نفر از نیروهای انتظامی و بسیج طی هشتاد روز اغتشاشات اخیر اشاره کرد و افزود: من نزدیک به سی سال است که به‌طور متناوب در آلمان و هلند زندگی کرده‌ام و در این مدت حتی نشده که یک مأمور پلیس به دست تبهکاران و معترضان کشته شود. کشورهای دیگر به مراتب از ایران سخت‌تر می‌گیرند، یعنی شما اگر با چاقو کسی را تهدید کنید، 5 سال زندان دارد چه برسد به زخمی کردن مامور! یعنی پلیس اینجا حتی یک لحظه تردید نمی‌کند برای شلیک اما الان همین کشورها به ایران ایراد می‌گیرند که چرا اعدام می‌کند!

مردم با اغتشاشات همراهی نکردند و تمام فراخوان‌ها شکست خورده است

به گزارش برنا، این عضو جدا شده منافقین به "عدم همراهی مردم با آشوبگران و جدا شدن صف‌ها و شکست تمامی فراخوان‌ها" اشاره کرد و گفت که این مسئله احتمالا باعث می‌شود مجاهدین جو را به سمت خشونت بیشتر ببرند.

ایران‌اینترنشنال مسئول سفید کردن منافقین است!

حقی اضافه کرد: برجسته کردن کمیته‌های جوانان محلات و نرمالیزه کردن تجزیه‌طلبی را سعودی اینترنشنال انجام می‌دهد و حتی سفید کردن مجاهدین را بر‌عهده سعودی اینترنشنال گذاشته‌اند. اگر بدانید مجاهدین چه هزینه‌هایی می‌کنند، سرتان سوت می‌کشد! پول سعودی و تکنولوژی اسرائیل پشت مجاهدین است تا آنها را به نتیجه برسانند!

انتهای پیام/

آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس رای موافق و رای مخالف

وبگردی

    نظر شما

    پربیننده‌ترین اخبار سیاسی

    مهمترین اخبار

    آخرین اخبار سیاسی

    اخبار برگزیده