طحان نظیف: راهپیمایی ۲۲ بهمن از مهم‌ترین جلوه‌های ماندگاری انقلاب اسلامی است

طحان نظیف: راهپیمایی ۲۲ بهمن از مهم‌ترین جلوه‌های ماندگاری انقلاب اسلامی است

سخنگوی شورای نگهبان گفت: پیروزی انقلاب اسلامی یک بار دیگر ثابت کرد، سنت‌های الهی تغییرناپذیرند و هرکس در راه یاری دین خدا گام بردارد، خداوند او را در برابر دشمنان پیروز خواهد کرد.

به گزارش خبرگزاری برنا به نقل از شورای نگهبان، هادی طحان نظیف سخنگوی شورای نگهبان امروز در گفتگویی با رادیو انقلاب که به مناسبت چهل و چهارمین سالروز پیروزی انقلاب اسلامی انجام گرفت، در سخنانی گفت: در آستانه روز ۲۲ بهمن، سالروز پیروزی انقلاب اسلامی هستیم؛ درود می‌فرستیم به روان پاک امام خمینی (ره) و شهدا و جانبازانی که در راه پیروزی انقلاب و ماندگاری آن مجاهدت کردند.

وی افزود: پیروزی انقلاب اسلامی یک بار دیگر ثابت کرد، سنت‌های الهی تغییرناپذیرند و هرکس در راه یاری دین خدا گام بردارد، خداوند او را در برابر دشمنان یاری خواهد داد و پیروز خواهد کرد.

طحان نظیف با تاکید بر اینکه مردم شریف ایران اسلامی با مجاهدت برخاسته از ایمان در مسیر انقلاب استقامت ورزیده‌اند، خاطرنشان کرد: ولایتمداری مردم و رهبری امام خمینی (ره) و مقام معظم رهبری مهم‌ترین عوامل عبور جمهوری اسلامی ایران از فتنه‌ها و حوادث بسیار سخت بوده است.

وی تصریح کرد: جهان سلطه می‌داند اگر انسان‌های آزاده عالم با انقلاب اسلامی و دستاورد‌های آن آشنا شوند، معادلات ظالمانه‌اش را در جای‌جای جهان برهم خواهند زد، به همین دلیل با سانسور شدید تلاش دارد، مانع گسترش فرهنگ انقلابی شود.

سخنگوی شورای نگهبان ادامه داد: امروز دشمن با تمام توان خود به صحنه آمده تا دستاورد‌های انقلاب اسلامی را کم‌ارزش جلوه دهد.

وی تاکید کرد: دشمنان هر کاری توانسته‌اند برای شکست انقلاب اسلامی کرده‌اند و اقتدار امروز ایران اسلامی، اثبات کننده عجز دشمنان است و علت عصبانیت آن‌ها هم دقیقا همین است.

طحان نظیف در خاتمه با بیان اینکه راهپیمایی ۲۲ بهمن یکی از مهم‌ترین جلوه‌های ماندگاری انقلاب اسلامی است، گفت: مردم که صاحبان اصلی این انقلاب هستند امسال نیز همانند سال‌های گذشته با حضور پرشکوه در این راهپیمایی، با امام راحل و شهدا تجدید عهد می‌کنند.

انتهای پیام/

آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس رای موافق و رای مخالف

وبگردی

    نظر شما

    پربیننده‌ترین اخبار سیاسی

    مهمترین اخبار

    آخرین اخبار سیاسی

    اخبار برگزیده