شاکری: هاشمی با وزارت ورزش و ورزشکاران غریبه نیست

شاکری: هاشمی با وزارت ورزش و ورزشکاران غریبه نیست

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی، تاکید کرد: هاشمی با وزارت ورزش و جوانان و ورزشکاران غریبه نیست و سال‌ها در عرصه‌های مدیریتی حضور داشته و می‌داند جامعه ورزش چه دغدغه‌هایی دارند.

اقبال شاکری نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری برنا با اشاره به انتخاب کیومرث هاشمی به عنوان وزیر پیشنهادی ورزش، اظهار داشت: انتخاب کیومرث هاشمی به عنوان وزیر پیشنهادی ورزش انتخاب درست و به جایی بود.

وی ادامه داد: هاشمی با وزارت ورزش و جوانان و ورزشکاران غریبه نیست و سال‌ها در عرصه‌های مدیریتی حضور داشته و می‌داند جامعه ورزش چه دغدغه‌های دارند.

نماینده مردم تهران در مجلس، گفت: سوابق هاشمی در معاونت تربیت بدنی وزارت آموزش و پرورش و کمیته ملی المپیک امیدوارکننده بوده و امیدواریم وی بتواند در سکان‌داری وزارت ورزش و جوانان نیز با تکیه بر سوابق مدیریتی خود و تعامل سازنده با جامعه ورزش، عملکرد قابل قبولی از خود ارائه کند.

شاکری تصریح کرد: اشراف خوب آقای هاشمی در ورزش می تواند باعث شود سطح ورزش کشور از سطح کنونی ارتقاء پیدا کند و این خود نوید بخش روزهای خوب برای ورزش کشور است.

انتهای پیام/

 

آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس رای موافق و رای مخالف

نظر شما

پربیننده‌ترین اخبار سیاسی

مهمترین اخبار

آخرین اخبار سیاسی

اخبار برگزیده