«عبدالرضا عزیزی»، رییس کمیسیون اجتماعی، در گفتگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری برنا، با بیان اینکه عصر دیروز روسای قوای سه گانه با رهبر معظم انقلاب دیداری داشتند، گفت: دستور جلسه این دیدار بررسی آسیب های اجتماعی همچون اعتیاد، قاچاق مواد و حجاب و عفاف بود.

وی افزود: رهبر معظم انقلاب در این جلسه تاکید داشتند که برای پیشگیری از اعتیاد همه سازمان ها باید اقدام جدی کرده و کارهای روتین مورد قبول نیست.

عزیزی ادامه داد: رهبر انقلاب فرمودند افرادی که از موادمخدر برای تفریح خود استفاده می کنند، هم باید درمان شوند. در هر صورت همه سازمان ها مکلفند گام های محکمی در جهت پیشگیری از اعتیاد و قاچاق مواد بردارند. 

رییس کمیسیون اجتماعی با بیان اینکه موضوع عفاف و حجاب از موارد دیگر مورد بحث در این دیدار بود، ادامه داد: رهبر معظم انقلاب گلایه هایی در خصوص عفاف و حجاب داشتند و فرمودند که دستگاه ها به درستی به وظیفه خود عمل نکردند. 

وی افزود: مقام معظم رهبری همچنین به مجلس گلایه داشتند که موضوع عفاف و حجاب در برنامه پنجم مورد توجه قرار گرفته بود اما در برنامه ششم توجهی به آن نشد، در حالی که ما انتظار بیشتری داشتیم. 

رییس کمیسیون اجتماعی مجلس با بیان اینکه در این جلسه قرار شد در جهت پیشگیری از کاهش آسیب های اجتماعی همه قوا اهتمام ویژه بورزند، تصریح کرد: مقرر شد 6 ماه دیگر گزارش مکتوب پیرامون نحوه اقدام برای این موضوعات تقدیم رهبر معظم انقلاب شود.