به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری برنا، مراسم تشییع سه تن از شهدای تازه تفحص شده نیروی زمینی ارتش در دوران دفاع مقدس با حضور جانشین نیروی زمینی ارتش، فرماندهان و کارکنان ستاد نیروی زمینی ارتش و جمعی از خانواده های معظم شهدا در ستاد نیروی زمینی ارتش برگزار شد.

سرهنگ پاشاپور رئیس سازمان ایثارگران نزاجا در گفتگو با پایگاه اطلاع رسانی نزاجا گفت: اقتدار و امنیت امروز میهن عزیزمان را مدیون رشادت و جوانمردی های شهدا و ایثارگران هستیم

وی افزود: هم زمان با ایام شهادت مظلومانه حضرت امام صادق(ع)، مراسم تشییع سه تن از شهدای تازه تفحص شده نیروی زمینی ارتش صبح امروز در ستاد نیروی زمینی ارتش برگزار شد و مراسم تشییع و خاک سپاری در شهرستان های تهرات، زنجان و کرمانشاه برگزار خواهد شد.

گفتنی است: شهید گروهبان یکم پایور عباس ملک شاهی جمعی لشکر ۶۴ ارومیه بود که در منطقه عاج عمران در جریان عملیات نصر ۹ در مورخه ۱/۹/۶۶ به درجه رفیع شهادت نائل شد. شهید والا مقام در سال ۱۳۶۲ به استخدام ارتش جمهوری اسلامی ایران در آمد و پس از طی دوره های  رزمی به تیپ ۳ لشکر ۶۴ اختصاص یافت.

شهید گروهبان سوم وظیفه محمد عزیزی جمعی لشکر ۹۲ زرهی خوزستان بود و در تاریخ ۵/۹/۵۹ به لشکر ۹۲ زرهی خوزستان اختصاص یافت و درجیان عملیات رمضان در مورخه  ۲۳/۴/۶۱ در شرق بصره به شهادت رسید.

شهید سرباز وظیفه ابراهیم نجفی جمعی لشکر ۲۱ حمزه سیدالشهداء بود و در مورخه ۱۹/۶/۶۳ به خدمت مقدس سربازی اعزام و به تیپ ۲ لشکر ۲۱ منتقل شد و در جریان تک دشمن در منطقه شلمچه در مورخه ۲۲/۱/۶۴ به درجه شهادت نائل شد.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: