«سهیلا جلودار زاده»، عضو فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی، در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری برنا درباره ارسال پیامک های تهدید آمیز به نمایندگان و معرفی یکی از چهره های سابق شورای شهر مشهد به عنوان منبع اصلی ارسال این پیامک ها گفت: در یکی از انتخابات های اخیر کاندیدای مغلوب در انتخابات عنوان کرده بود که کار ما تمام نشده و در اصل کار و فعالیت ما از این به بعد شروع می‌شود.

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات و اسلامشهر در مجلس شوری اسلامی در ادامه این مطلب افزود: از همان زمان نیز در ارتباط با فعالیت های دولت مخالفت، ممانعت و کارشکنی ها شروع شد.

وی ادامه داد: البته انتقاد از دولت مبنای خود را دارد و بسیاری از زمان ها خود ما منتقد هستیم و با صحبت کردن و بحث انتقادات خود را مطرح می کنیم. هر شهروندی حق نقد دارد اما آنچه در جریان ارسال پیامک های تهدیدآمیز رخ داد، ریشه های دیگری دارد.

عضو فراکسیون زنان مجلس در خصوص این موضوع تصریح کرد: در جریان تصویب لوایح پیامک های زیادی ارسال شد که این اواخر لحن این پیامک ها به تهدید، تحقیر و کشیدن پای خانواده ها تغییر کرد.

جلودار زاده تاکید کرد: دوره و زمانی که نماینده از ترس دیگران به لایحه ای رای بدهد یا ندهد گذشته است و می داند باید در پیشگاه عدل الهی جوابگوی سفره های خالی مردم باشد.

وی افزود: این روش های تکراری و نخ نما برای تغییر فضای سیاسی خارج از تاریخ مصرف است. شاید در زمانی به طور مثال در مجالس اول تا پنجم برخی رفتارها و فشارها باب بود و جواب می داد اما از دوره ششم مجلس دیگر این موارد منسوخ شده است.

عضو کمیسیون اجتماعی مجلس درباره تصویب لایحه CFT در مجلس بیان کرد: در خصوص بررسی الحاق ایران به این کنوانسیون همه صاحب نظران نظرشان را اعلام کردند و در نهایت عقل جمعی مجلس به این لایحه رای مثبت داد.

جلودار زاده با اشاره به اظهارات مسئولان این پیامک ها مبنی بر ادامه ارسال آن ها گفت: اگر این افراد واقعا با نظام دوستی دارند باید این رفتارها را تمام کنند یا این که به صراحت بگویند هدفشان زدن دولت است یا نظام.

وی  در خصوص پیگیری این پیامک ها تاکید کرد: خیلی از شماره هایی که پیامک ها را ارسال می‌کردند، با پیش شماره 0915 بودند. مشخص است مساله از کجا مدیریت می شود.

عضو فراکسیون امید مجلس درباره اظهارات عضو سابق شورای شهر مشهد درباره ارسال پیامک های تهدید آمیز به نمایندگان درباره لایحه CFT مبنی بر این که "کار را ادامه می دهیم و حاضریم برای دفاع از اسلام سیلی بخوریم " گفت: ما تا حالا ندیدیم سیلی بخورند، بیشتر سیلی زدند.

وی درباره اصرار این جریان به ادامه مخالفت با لایحه تصویب شده بیان کرد: شاید آقایان دلار خریده و نمی خواهند این دلارها ارزان شود. همچنین شاید برای این است که اشتباهاتی را که در دوره ای مرتکب شده اند نپذیرند. عده ای هم تصور می کنند این کار به ضرر کشور است اما باید دقت کنند که ما چاره ای نداشتیم.

عضو فراکسیون امید در پایان بیان کرد: افکار عمومی جهان امروز به ایران حق می دهد. نباید به شیوه ای رفتار کنیم که به ضرر خودمان باشد.