به گزارش گروه خبر خبرگزاری برنا، دکتر «اسحاق جهانگیری»، معاون اول رییس جمهور، در بدو ورود به فرودگاه کاشان از سوی استاندار و جمعی از مقامات و مسئولان ارشد محلی مورد استقبال قرار گرفت. 

معاون اول رییس جمهور در این سفر قرار است از واحد بخار نیروگاه سیکل ترکیبی کاشان، مدول دوم تصفیه خانه فاضلاب کاشان و خط تولید پایه های چدنی توزیع برق بهره برداری کند. 

دکتر جهانگیری در گفتگو با خبرنگاران در فرودگاه کاشان در بیان اهداف سفر خود به شهرستان کاشان گفت: شهرستان کاشان ویژگی ها و امتیازاتی دارد که باید برای توسعه و پیشرفت این منطقه مورد استفاده قرار گیرد. 

معاون اول رییس جمهور با اشاره به اینکه کاشان یکی از مناطق تاریخی کشور است که از ویژگی های منحصر بفردی برخوردار است گفت: مردم کاشان انسان هایی مومن و انقلابی هستند که همواره پشتیبان نظام جمهوری اسلامی و انقلاب بوده و در این راه فداکاری کرده اند. 

وی افزود: کاشان در زمینه های مختلف صنعتی نیز ویژگی های خوبی دارد و یکی از مهمترین مراکز صنعتی کشور به شمار می رود. 

دکتر جهانگیری با اشاره به اینکه در آستانه چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی فرصتی پیش آمد تا طرح های مهمی در بخش های مختلف آب و برق و فاضلاب را در این شهرستان به بهره برداری برسانیم، گفت: حجم سرمایه گذاری در این طرح ها بیش از 2 هزار میلیارد تومان است. 

معاون اول رییس جمهور با بیان اینکه در جریان این سفر جلسه ای با مسئولان استان اصفهان به منظور بررسی مسائل و مشکلات در روند توسعه و پیشرفت این استان خواهیم داشت، گفت: امیدواریم این سفر بتواند کمکی به تسریع در روند توسعه و پیشرفت روز افزون کاشان و استان اصفهان برای مردم این منطقه باشد.