به گزارش برنا، محمدباقر نوبخت در دیدار استاندار البرز، نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی و رییس سازمان برنامه و وبودجه البرز که صبح شنبه صورت گرفت، با اشاره به روند تخصیص اعتبارات سفرهای شهرستانی رییس جمهور، افزود: در مجموع برای دور اول سفرهای شهرستانی رییس جمهور حدود ۲۶ هزار میلیارد تومان اعتبار در نظر گرفته شده ولی تاکنون ۴۲ میلیارد تومان هزینه شده و بر این باور هستیم که ۶ هزار میلیارد تومان دیگر نیز برای اتمام پروژه های مصوب نیاز است.
وی با اشاره به توضیحات استاندار البرز در خصوص اهمیت پروژه های مصوب البرز در سفر رییس جمهور، ادامه داد: ظرف چند روز آینده برای تکمیل پروژه های عمرانی البرز که در سفر رییس جمهور مصوب شده، اعتبار تزریق خواهد شد.
نوبخت با اشاره به اینکه اعتبارات عمرانی البرز افزایش یافت، گفت: در خصوص افزایش اعتبار از محل اعتبارات مناطق به البرز شاخص های لازم مورد ارزیابی مجدد قرار گرفته و مبانی بودجه و پرداخت اعتبارات بر اساس شاخص های جدید صورت می گیرد.
وی افزود: علی رغم کاهش بودجه حاصل از فروش نفت، به گونه ای برنامه ریزی شده که در خصوص پرداخت های پرسنلی مانعی وجود نداشته باشد.
رییس سازمان برنامه و بودجه کشور اضافه کرد: برای مراسم افتتاح و بهره برداری از ادامه همت در البرز حضور خواهم یافت.

وی گفت: تامین مالی تکمیل بیمارستان های کرج و فردیس نیز در اولویت قرار دارد که در چند روز آتی اقدام لازم در این خصوص صورت می گیرد.
نوبخت افزود: با توجه به شرایط و ویژگی های خاص البرز، مساعدت و توجه لازم را برای ارتقا زیرساخت های این استان خواهیم داشت.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: