به گزارش گروه خبر خبرگزاری برنا، به نقل از خانه ملت، «فاطمه سعیدی»، سخنگوی فراکسیون امید مجلس، در تشریح نشست امروز فراکسیون امید با نمکی وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، اظهار داشت: طبق روال عادی فراکسیون امید که اعضای فراکسیون تصمیم به نشست با وزرا می‌گیرند، این هفته نیز با آقای نمکی وزیر بهداشت نشستی برگزار شد و آقای نمکی نیز گزارشی را از عملکرد خود ارائه کرد.

سخنگوی فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی بیان کرد: نمایندگان عضو فراکسیون امید نیز نظرات و خواسته‌های حوزه انتخابیه خود را مطرح کردند که شامل کمبود تخت‌های بیمارستانی، لزوم تعمیر بیمارستان‌های فرسوده، کمبود دارو و نیروی انسانی و حقوق عقب افتاده کارکنان وزارت بهداشت بود که در این زمینه‌ها پاسخ و قول مساعدت را از وزیر دریافت کردند.

وی افزود: یکی از مسائل مطرح شده در جلسه امروز، کمبود دارو بود که وزیر بهداشت توضیح داد، کیفیت داروهای تولید داخلی به سطحی رسیده است که به وارد کردن داروهای مشابه خارجی نیاز نداریم.

سعیدی ادامه داد: در مورد بیمارستان پردیس نیز بحث شد و آقای نمکی بیان کرد، چند روز پیش، نشستی برگزار شده و مشکلات این بیمارستان حل شده است و در ماه‌های آینده شاهد افتتاح بیمارستان پردیس خواهیم بود. در مورد بهسازی بیمارستان‌های فرسوده نیز قول دادند تا تامین بودجه این امر نیز انجام شود.

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس شورای اسلامی گفت: موضوع توریسم درمانی نیز مطرح شد تا بیماران کشورهای حوزه خلیج فارس و همسایه در ایران امکان ارائه خدمات داشته باشند که این امر به ارز آوری نیز کمک می‌کند.

وبگردی

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: