به گزارش گروه خبر خبرگزاری برنا، در این دیدار که در محل انجمن اسلامی دانشجویان مسکو در خیابان پاکروفاکا در مرکز مسکو برگزار شد، حجت الاسلام اژه ای ضمن سخنرانی با دانشجویان ساعاتی را برای شنیدن سخنان آنان و یادداشت برداری از دغدغه ها و مشکلات دانشجویان ایرانی اختصاص داد.

در این دیدار که بهرام حیدری مسئول امور دانشجویی سفارت جمهوری اسلامی ایران در روسیه نیز حضور داشت مشکلات دانشجویان ایرانی شاغل در روسیه بررسی شد.

عبدالحسین بیات دبیر انجمن اسلامی دانشجویان مسکو که دو ماه پیش در پی انتخابات در این انجمن به چند ماه نابسامانی در آن پایان داد، در خصوص این نشست به ایرنا گفت: در ابتدای جلسه حجت الاسلام اژه ای با بیان رهنمودهایی به دانشجویان و چگونگی پیگیری و رفع مشکلات آنان، از دانشجویان خواست که ارتباط تنگاتنگی با مراکز رسمی از جمله سفارت جمهوری اسلامی ایران و انجمن اسلامی دانشجویان مسکو برای پیگیری مشکلات خود داشته باشند.

به گفته وی، بهرام حیدری نماینده سفارت ایران در روسیه نیز به دو مشکل مهم دانشجویان از جمله معافیت تحصیلی مشمولان و تایید شدن دانشگاه ها پس از پایان تحصیل اشاره کرد و قول پیگیری موضوعات را داد.

دبیر انجمن اسلامی دانشجویان مسکو افزود: دو نامه جداگانه درباره "معافیت تحصیلی مشمولان و مشکل تایید شدن دانشگاه ها" توسط انجمن اسلامی و دانشجویان به حجت الاسلام اژه ای جهت پیگیری، داده شد.​

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: