به گزارش گروه خبر خبرگزاری برنا، «دریادار پاسدار علی فدوی»، جانشین فرمانده کل سپاه، در آیین تکریم و معارفه فرمانده سپاه استان خراسان شمالی اظهار کرد: بعد از پیروزی انقلاب و پس از ۴۰ سال به تکیه‌گاهی دست پیداکرده‌ایم که این تکیه‌گاه ما را باقدرت به‌پیش می‌برد.

وی انجام تکالیف الهی را لازمه تحقق وعده‌های صادق خداوند دانست و افزود: در وعده‌های خداوند تخلفی نیست و در دعوای بین حق و باطل، خداوند وعده داده طرف حق باشد اما مردم باید روال حق را برقرار کرده و مجاهدت کنند که مردم ما در این ۴۰ سال این وظایف را انجام داده‌اند و در نتیجه لطف خداوند شامل ما شد.

جانشین فرمانده کل سپاه خاطرنشان کرد: در حال حاضر هرروز قدرتمندتر می‌شویم و عزت، اقتدار و سربلندی بیشتری به‌دست می‌آوریم اما چون وسط اقیانوس رحمت هستیم آن را درک نمی‌کنیم درحالی که دیگران این را خوب درک می‌کنند.

وی با اشاره به اذعان دشمن به اقتدار کشور ما افزود: دشمنانی که به خاطر خوی استکباری‌شان حاضر نیستند کلمه‌ای به نفع ما بگویند به اقتدار ما اعتراف کند.

سردار فدوی ادامه داد:  اگر قاعده‌های قرانی عمل نشود لطف خداوند شامل حال بندگان نخواهد شد زیرا ما این را در زمان رسول الله نیز دیدیم که وقتی مردم پای کار رسول خدا نیامدند، لشکر اسلام شکست خورد.

جانشین فرمانده کل سپاه وعده‌های خداوند را در تمام بخش‌ها جاری دانست و بیان کرد: کار سخت‌ گذشتن از جان بود که مردم ما ۲۰۰ هزار شهید تقدیم کردند و  امتحان خود را پس داده اند.

وی اساسی‌ترین نیاز برای انجام هر فعالیت را نیروی انسانی دانست و افزود: این نیرو در کشور ایران به‌صورت کامل وجود دارد اکنون از این نیرو باید بهتر استفاده شود لذا باید تصمیم بگیریم و پای کار باشیم.

سردار فدوی تصریح کرد: شواهد نشان می‌دهد که تصمیم بر حل مشکلات اقتصادی گرفته‌ایم و یقیناً به برکت انقلاب و با وعده خداوند به توفیق‌های بزرگ دست پیدا می‌کنیم زیرا اراده جمعی برای حل مشکلات اقتصادی وجود دارد.

جانشین فرمانده کل سپاه با اشاره به فعالیت‌های فرهنگی کشور گفت: ما باید نگران این باشیم که جبهه باطل فعالیت‌های فرهنگی انجام دهد و بر روی مردم ما اثر بگذارد و آن‌ها باید بترسند و می‌ترسند که ما اسلام را به گوش مردم جهان برسانیم.

وی در پایان گفت: وعده خداوند به تفرقه تعلق نمی‌گیرد ولی به همدلی تعلق می‌گیرد و در خراسان شمالی این روال برقرار است و امیدواریم این همدلی بیشتر شود.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: