به گزارش گروه خبر خبرگزاری برنا، «مصطفی کواکبیان»، نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی،  در تذکر شفاهی جلسه علنی امروز مجلس گفت: برخی همکاران به گونه‌ای وانمود می‌کنند  که گویی قرار است رئیس جمهور همین فردا با ترامپ مذاکره کند در حالی که واقعیت این نیست.

وی افزود: ما در این باره شروطی را قائل شدیم. اگر آمریکایی‌ها به برجام بازنگردند هیچ گونه مذاکره‌ی صورت نمی‌گیرد و به واسطه‌هایی که پیغام می‌آورند گفته شد که ابتدا باید تحریم‌ها برداشته شود، امکان انتقال پول ایجاد شده و به شروط ما نیز توجه شود. اگر مذاکره از موضع اقتدار، مصلحت، حکمت و تدبیر باشد اشکالی ندارد.

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی  ادامه داد: ضمن این که آقای روحانی قطعا در این موضوع در جهت اطاعت از فرامین رهبری حرکت می‌کند. اگر هم قرار باشد مذاکره‌ای صورت گیرد حتما قبل از هر کاری این موضوع در سطوح عالی در شورای عالی امنیت ملی با هماهنگی رهبری مورد بررسی قرار می‌گیرد.

وی در پایان اضافه کرد: دوستانی که قصد دارند در هفته دولت به جای تقدیر و خداقوت دولت را تضعیف کنند باید صبر پیشه کنند. حتما تدبیری که در جهت مصالح کشور باشد مورد نظر خواهد بود.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: