به گزارش گروه خبر خبرگزاری برنا، بنیامین نتانیاهو در مصاحبه با  شبکه تلویزیونی روسی ار.ب.کا (دارای مواضع مخالف دولت روسیه) گفت: این گونه نیست که مواضع روسیه و ایران همواره یکی باشد و دو کشور در مسائلی با هم اختلاف نظر دارند.

وی بار دیگر ادعای خود علیه برنامه هسته ای ایران را تکرار کرد و مدعی شد که ایرانی ها تلاش می کنند به سلاح اتمی دست یابند و به دنبال تسلط بر خاورمیانه هستند.

به گفته نخست وزیر رژیم صهیونیستی، در آینده ایران سلاح و ایدئولوژی خود را نه فقط علیه غرب و اسراییل بلکه علیه روسیه بکار خواهد گرفت.
 نتانیاهو قرار است امروز در دیدار با ولادیمیر پوتین رئیس جمهوری روسیه در سوچی درخصوص موضوعات پیرامون ایران گفت وگو کند.
نتانیاهو در ادامه مصاحبه گفت که تماس‌های مستقیم و دوستی وی با پوتین این امکان را داد تا از برخورد روسیه و اسراییل در سوریه جلوگیری شود.
به گفته وی، این برخورد تقریبا به دلیل اختلافات بین وظایف نیروی هوایی روسیه و اقدامات اسراییل در سوریه اجتناب ناپذیر بود.
نخست وزیر رژیم صهیونیستی خاطرنشان کرد: ارتباط با پوتین برای من بسیار ارزشمند است و امکان توسعه روابط اقتصادی سودمند متقابل میان اسراییل و روسیه را فراهم می کند.
وی افزود: این هماهنگی فقط به این خاطر که من و پوتین به یکدیگر احترام می‌گذاریم، امکانپذیر است. ما واقعا به صورت برابر و صریح و بدون بی‌احترامی با یکدیگر گفت‌وگو می‌کنیم و هر موردی را همانطور که است، بیان می‌کنیم.​

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: