به گزارش خبرنگار سیاسی خبرگزاری برنا، «حجت الاسلام منتظری»، دادستان کل کشور، در گفتگو با خبر 14 گفت: متاسفانه عده ای بدنبال ایجاد ناآرامی در سطح شهر هستند و مشکلاتی را برای مردم ایجاد کردند. من تاکید می کنم، قطعا مردم خط خود را از تعداد اندکی که به اماکن حمله کردند، جدا خواهند کرد.

او افزود: مردم ایران از این اعمال و رفتار بیزار هستند و اجازه بهره برداری نخواهند داد. ایجاد اخلال جرم بوده و نیروهای انتظامی و قضایی طبق مقررات قانونی، برخورد خواهند کرد. خود مردم اجازه نخواهند داد سوء استفاده از این مسئله صورت گیرد.

دادستان کل کشور تاکید کرد: هرچه درآمد از این محل حاصل شود به مردم ضعیف کمک و تقدیم می‌شود. اخلال گرانی که ریشه در خارج دارند، می خواهند مردم را تحریک کنند، بنابراین مردم تحریک نشوند. دولت تاکید کرده که مسئولین موظفند از هرگونه افزایش قیمت جلوگیری کنند و امیدوارم مدیریت خوبی صورت گیرد.

حجت الاسلام منتظری اظهار کرد: در چارچوب قانون با کسانی که اخلال ایجاد کنند، برخورد می شود. کسانی که در قیمت ها اخلال ایجاد کنند قوه قضاییه برخورد می کند. مردم خودشان می توانند جلوی اخلالگران را بگیرند. سازمان تعزیزات هم بر گرانی نظارت خواهد داشت.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: