به گزارش گروه خبر خبرگزاری برنا، به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی نیروی زمینی ارتش، «امیر سرتیپ کیومرث حیدری»، فرمانده نیروی زمینی ارتش، روز سه‌شنبه در بازدید از یگان‌های نزاجا مستقر در منطقه فارس و در جمع فرماندهان و کارکنان مرکز آموزش علوم فنون اظهار داشت: یگان‌های نیروی زمینی ارتش در منطقه فارس با آمادگی رزمی و توان دفاعی بالا تهدیدات احتمالی دشمنان را خنثی خواهند کرد.

وی با بیان اینکه توان رزمی ارتش بسیار خوب است، خاطرنشان کرد: در کسری از زمان پوزه دشمن را به خاک می‌مالیم.

فرمانده نیروی زمینی ارتش با تاکید بر کنترل میزان قابلیت‌های رزمی و قدرت دفاعی یگان‌ها به صورت مستمر گفت: درست است که ما به ظاهر دشمنی در مرزها نداریم ولی باید همواره هوشیار باشیم که مبادا دشمن بخواهد ما را غافلگیر بکند.

امیر سرتیپ حیدری با اشاره به حضور یگان‌های نزاجا در شیراز افزود: این نیروها، تخصصی، منحصر به فرد، راهبردی و استراتژیک هستند که از جمله آنها می‌توان به تیپ ۵۵ هوابرد، تیپ ۳۷ زرهی و مرکز آموزش زرهی اشاره کرد که نقش مهمی در آموزش و ارتقاء توان رزمی نزاجا دارند.

وی با بیان اینکه ارتش در رکاب ولی امر مسلمین است و هرجا اشاره کند ارتش در آنجا حاضر خواهد شد، خاطرنشان کرد: ما گوش به فرمان ولایت هستیم؛ ارتش ولایت‌مدار است و کاملا مهیا و آماده برای اجرایی کردن فرامین رهبری و دفاع از کشور است.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: