به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری برنا؛ برخی شاهدان عینی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری برنا از اتفاق افتاده در خیابان خاتم‌الانبیا گفتند.

یکی از شاهدان عینی ماجرا گفت: در مغازه‌ خود بودم که صدای تیراندازی شنیدم. در ابتدا فکر کردم ترقه می‌اندازند و وقتی بیرون آمدم فردی را دیدم که با کلاشینکف به سمت قهوه‌خانه شلیک می‌کند.

وی درباره تعداد ضاربان گفت: به جز فرد تیرانداز من، دو نفر دیگر را دیدم که شمشیر داشتند و جالب این‌که یکی از این دو نفر پس از تیراندازی، به داخل قهوه‌خانه رفته و قلیانی بیرون آورد و مشغول کشیدن قلیان شدند!

یکی دیگر از شاهدان عینی گفت: من داخل مغازه بودم و صدای تیر شنیدم که فکر کردم ترقه است اما وقتی ادامه‌دار شد به یکی از همکاران گفتم من می‌روم ببینم چه‌خبر است. وقتی بیرون آدم دیدم فردی مشغول تیراندازی است و یکی هم قداره دارد که تصمیم داشتم با چوب او را بزنم و قداره را بگیرم که ناگهان به سمت مکانیکی که نزدیکش بودم تیراندازی شد و دو تیر به دیوار خورد.

این شاهد ادامه داد: کم مانده بود که من هم مانند فردی که وسط خیابان گلوله خورد، مورد اصابت قرار بگیرم اما کمی خوش شانس‌تر بودم و تنها یک قدم با مرگ فاصله داشتم.

وی درباره تعداد ضاربان گفت: من 4 نفر را دیدم که در این حادثه بودند.

شاهد دیگری گفت: سه شب پیش حدود ساعت 4 صبح در همین نزدیکی حدود 10، 15 نفر با شمشیر و قمه به جان همه افتاده بودند که یکی، دو نفر به سختی مجروح شده باشند و بعید نیست اتفاق امشب به دلیل درگیری سه شب پیش بوده باشد.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: