به گزارش گروه خبر خبرگزاری برنا، مراسم سومین سالگرد آیت الله هاشمی رفسنجانی با سخنرانی محمد علی مشایخ آغاز شد. او در این مراسم ضمن صحبت در رابطه با ابعاد شخصیتی مرحوم آیت الله هاشمی از "محمد هاشمی" جهت سخنرانی دعوت کرد، "محمد هاشمی" سیاستمدار ایرانی و برادر آن مرحوم، ضمن عرض خیر مقدم به حاضرین در این مراسم گفت: در سومین سال از دیماه پر خطر خاطره و خروش به یاد رکن رکین انقلاب گرد هم آمدیم تا پیمانی تازه کنیم و تحقق ببخشیم اهداف و آمال این رادمرد تاریخ را و تلاش کنیم برای حفظ نظام و ارزش های آن که با خون شهیدان تثبیت شده است. 

او افزود: با مردی از دیار قوم رفسنجان ایران که اعتدال و میانه روی وحدت و دوری از افراط و تفریط دغدغه همیشگی اش بود او تنش زدایی را بر تنش زایی و منافع ملی را بر منافع گروهی همواره مقدم‌ می‌دانست. مردی که آفتاب بهاری در پیشانی داشت و قطب نمایی از جنس وحدت که قلب ها را به قبله گاه اتحاد و دست ها را به دریای وحدت گره می زند  او چهره ای ممتاز بود. بد خواهان بدانند هاشمی زنده است چون نهضت زنده است.

محمد هاشمی اظهار داشت: پروردگارا قلب مان را ارامش عنایت کن. خداوندا حالمان را چنان کن که با انصاف و مهربانی بندگانت را که انچنان که باید شایسته اکرام بدانیم خداوندا  در این حوادث خونین دیماه قلب ما را به ارامش  لاخوف علیهم و لا تحزنون قرار بده تا در فراغ سلیمانی و همچون مردم کرمان عاشقان خدمت شویم نه شیفتگان قدرت.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: