به گزارش گروه خبر خبرگزاری برنا به نقل از روابط عمومی نیروی دریایی ارتش همزمان با ششمین روز از وقوع سیل در استان‌های سیستان و بلوچستان و هرمزگان امیر دریادار «حسین خانزادی»  فرمانده نیروی دریایی ارتش با حضور در چندین روستای سیل زده از نزدیک در جریان امدادرسانی و توزیع اقلام ضروری در بین مردم قرار گرفت.
 فرمانده نیروی دریایی ارتش با تاکید بر اینکه ما به واسطه حضور دائمی خود در استانهای جنوبی کشور همواره در حال آماده باش هستیم، افزود: نیروی دریایی ارتش از همان لحظات اولیه سیل با تجهیزات کامل، متنوع و گسترده امداد رسانی را شروع و تا این لحظه دوش تا دوش دیگر سازمان‌ها به مردم خدمت رسانی و کمک می کند.
 وی با اشاره به اینکه استانهای سیستان و بلوچستان و هرمزگان با توجه به اینکه دچار پراکندگی جمعیت در بین شهرها و روستاهای خود می باشد خاطرنشان کرد: بالگردها و نیروهای تفنگداران، تکاور و غواص نیروی دریایی ارتش در تمام مناطق صعب العبور در حال امدادرسانی هستند و به همین واسطه هیچ کمکی به صورت استمراری و متمرکز انجام نمی‌شود و تنها راه امدادرسانی و کمک و توزیع اقلام بین مردم توسط بالگردها میسر است.
 بر اساس این گزارش در حال حاضر سه فروند بالگرد نیروی دریایی ارتش در استان سیستان و بلوچستان و سه فروند دیگر در استان هرمزگان شهرستان جاسک در حال امدادرسانی و کمک است.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: