به گزارش گروه خبر خبرگزاری برنا به نقل از دادگستری استان تهران، محمد جوادحشمتی مهذب در ستاد پیشگیری و رسیدگی به جرائم انتخاباتی دادگستری درمورد اشراف بر فضای مجازی خاطر نشان کرد: این فضا نیازمند کار نرم فرهنگی است و وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و دستگاه های متولی امور فرهنگی دیگر باید حضور جدی و نظارت استصوابی و موثر در این زمینه داشته باشند.

رییس شورای قضایی استان تهران تصریح کرد: کارگروه تخصصی مرتبط با رصد فضای مجازی باید تقویت شود و اجرای کامل مصوبات ستاد استانی پیشگیری و رسیدگی به جرائم انتخاباتی از سوی کلیه اعضای ستاد مورد انتظار است.

وی گفت: انتخابات یوم الله باشکوهی است و اهمیت انتخابات مجلس شورای اسلامی با توجه به فرموده حضرت امام خمینی(ره) که مجلس در راس امور است، تجلی پیدا کرده و اهمیت آن در زمان کنونی روشن و پر واضح است.

حشمتی مهذب افزود: برگزاری انتخابات با شکوه و در چارچوب قوانین و مقررات، مطالبه جدی و به حق مردم است که ضرورت دارد، تمام مراحل آن از ثبت نام تا رای گیری و اعلام نتایج در چارچوب قوانین و به نحو صحیح اجرا شود.

انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی و نخستین میاندوره‌ای پنجمین دوره مجلس خبرگان رهبری روز دوم اسفند ماه برگزار می‌شود.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: