«احمد حکیمی‌پور»، دبیرکل حزب اراده ملت و فعال سیاسی اصلاح‌طلب، درباره اختلاف اصلاح‌طلبان بر سر ارائه لیست یا عدم آن، به خبرنگار برنا گفت: اختلافی وجود ندارد، اصلاح طلبان با توجه به آخرین بیانیه، اعلام کردند با عنوان کلی شورای عالی سیاستگذاری اصلاح طلبان یا شورای هماهنگی احزاب اصلاح‌طلب که نهادهای اجماعی اصلاح‌طلبان است، در تهران لیست ندهند و در استان‌ها هم شورای استان‌ها با توجه به شرایط حوزه انتخابیه، تصمیم‌گیری کنند اما احزاب اصلاح‌طلب خودشان با توجه به کاندیداهایشان در حوزه‌های مختلف از جمله تهران فعالیت داشته باشند و اختلافی هم وجود ندارد. 

این فعال سیاسی اصلاح‌طلب درباره خبرهایی مبنی بر ارائه لیست از سوی شورای هماهنگی اظهار کرد: تا جایی که من اطلاع دارم شورای هماهنگی لیستی ارائه نخواهد داد. شعسا و شورای هماهنگی هر کدام ساختارهای خاص خود را دارند، در شعسا فقط احزاب حضور دارند اما در شورای هماهنگی افراد هم حضور دارند. 

دبیرکل حزب اراده ملت در پاسخ به این سوال که آیا این حزب، لیستی ارائه خواهد داد یا خیر، بیان کرد: ما در اراده ملت تابع نظر مجموعه نظر اصلاح‌طلبان هستیم و هر تصمیمی که جمع بگیرد، حزب اراده ملت تابع آن است. اگر جایی کاندیدای ما تائید صلاحیت شده باشد از او حمایت می‌کنیم و جایی هم که کاندیدا نداشته باشیم از افراد اصلاح‌طلب، حمایت خواهیم کرد.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: