«الیاس نادران»، عضو جبهه پایداری و نماینده سابق مجلس، در رابطه با نحوه بستن لیست‌های انتخاباتی به خبرنگار سیاسی خبرگزاری برنا گفت: در بستن هیچ‌کدام از لیست‌ها تصمیم‌گیرى نکردم و نقشی نداشتم، البته جبهه پایداری با هماهنگى قبلی، نام من را در لیست قرار داده است.

او در رابطه با علت ارائه لیست‌هاى مختلف توسط جریان اصول‌گرایی تصریح کرد: با توجه به اینکه طى چند روز گذشته، همه ظرفیتم را پاى این کار آوردم و حتی از ظرفیت‌هاى کشور هم کمک گرفتیم که بتوانیم لیست واحدى بدهیم اما اصول‌گرایان برای ارائه لیست مشترک نتوانستند به تفاهم برسند.

نادران در ادامه افزود: از بسیاری از اتفاقات مطلع نیستم و به همین دلیل، آخر شب چهارشنبه متوجه شدم ارائه لیست واحد ممکن نیست و شورای ائتلاف نیروهای انقلابی و جبهه پایدارى، لیست‌هاى متفاوتى مى‌دهند.

این نماینده سابق مجلس در ارزیابی میزان مشارکت مردم در انتخابات آینده خاطرنشان کرد: رقابت‌هاى انتخاباتی مردم را مسئولیت‌ پذیر کرده است که براى امر مهمى، مانند انتخابات حضور فعال داشته باشند البته حضور گروه‌هاى مختلف نسبت به دوره‌هاى قبل متفاوت است اما کلیت حضور مردم در سراسر کشور، کاهش معنادارى نخواهد داشت.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: