به گزارش خبرگزاری برنا، در این آیین که با حضور ساکنان شهرک یاد شده، «هاشم صفی الدین» رییس شورای اجرایی حزب الله، «حسن فضل الله» عضو فراکسیون وفاداری به مقاومت در مجلس لبنان، شماری از شخصیت های فرهنگی و رسانه ای این کشور برگزار شد، بالای تندیس سردار سلیمانی پرچم بزرگی به اهتزار در آمد که بر روی آن نوشته شده «بزودی در قدس نماز می خوانیم».

صفی الدین در آیین نصب تندیس، خطاب به دونالد ترامپ رییس جمهوری آمریکا گفت: جبهه مقاومت امروز نه تنها با ترور و شهادت سردار سلیمانی تضعیف نشده، که به برکت خون پاک او و همراهانش، قدرت و آمادگی این جبهه برای رویارویی با رژیم صهیونیستی افزایش یافته است.

رییس شورای اجرایی حزب الله لبنان افزود: اگر رهبران سیاسی و نظامی این رژیم پس از شهادت سلیمانی، راهبرد و قواعد درگیری در منطقه خاورمیانه به ویژه در لبنان، سوریه و عراق و نیز معادلات منطقه ای را به نفع خود تغییر دهند باید بدانند که در اشتباهند و در این کار، ناتوانند زیرا ما در همه ی این میدان ها حاضر و در مواجهه با آنان آماده ایم.

وی به رژیم صهیونیستی هشدار داد که از خط قرمز عبور نکند و تأکید کرد: مقاومت که در سال ۱۹۸۲ میلادی و همزمان با تجاوز این رژیم به خاک لبنان تشکیل شده، تا کنون روز به روز قوی تر شده و به هدف نهایی اش که رسیدن به فلسطین و آزادی قدس است خواهد رسید.

صفی الدین خاطرنشان کرد: پس از شهادت سردار قاسم سلیمانی روز به روز قدرت و احساس قوی تری نسبت به آزادی بیت المقدس و خواندن نماز در مسجدالاقصی پیدا کرده ایم .

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: