به گزارش گروه خبر خبرگزاری برنا، یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در ۲۰۸ حوزه انتخابیه ساعت 24 جمعه دوم اسفند به اتمام رسید و پس از آن شمارش آرا آغاز شد. در ادامه نتایج غیر رسمی را به صورت لحظه به لحظه می بینید. لازم به ذکر است در برخی حوزه ها که رقابت نزدیک است اسامی پیشتازان اعلام می شود.

کرمانشاه: عبدالرضا مصری، محمد رشیدی، جهانبخش امینی 

اسلام آباد غرب و دالاهو: نادر نادری

کنگاور، صحنه و هرسین: علی رضایی 

سرپل ذهاب، قصرشیرین و گیلانغرب: شهریار حیدری

پاوه، روانسر، جوانرود و ثلاث باباجانی: آرش لهونی

سنقر و کلیایی: سید جواد حسینی‌کیا 

خدابنده: سید البرز حسینی

بوشهر، گناوه و دیلم: عبدالکریم جمیری 

حوزه دشتستان: ابراهیم رضایی 

دشت و تنگستان‌: حجت الاسلام موسی احمدی

اراک ، خنداب و کمیجان : علی اکبر کریمی و محمد حسن آصفری

ساوه و زرندیه : حجت الاسلام محمد سبزی 

خمین : علیرضا نظری 

تفرش ، آشتیان و فراهان: سینا کمال خانی 

محلات و دلیجان : حجت الاسلام علیرضا سلیمی 

شازند : محمود احمدی بیغش

اندیمشک: فریدون حسنوند

شادگان: مجید ناصری نژاد

مسجدسلیمان، اندیکا، لالی و هفتکل: علیرضا ورناصری

شوش : محمد کعب عمیر

اهواز، کارون، باوی و حمیدیه: سید کریم حسینی، شبیب جویجری ، جبارسعیداوی، فلاحی مقدم ، مجتبی یوسفی ، عبدالجلیل فردوس پناه و همایون یوسفی

شوشتر: سادات ابراهیمی، سهراب گیلانی

ماهشهر: حبیب آقاجاری

آبادان: محمد مولوی، سید مجتبی محفوظی و جلیل مختار

تالش، ماسال و رضوانشهر: شکری 

رشت: جبار کوچکی‌نژاد ، عظمتی و آقازاده 

آستانه اشرفیه و بندر کیاشهر: رمضانی  و ریحانه احمدی 

بندرانزلی: احمد دنیامالی ، حسن خسته بند 

لاهیجان و سیاهکل: زبیح نیکفر  و فرخی 

صومعه سرا: دلخوش ، رنجبر 

فومن و شفت: بهروزی‌فر ، عاشوری 

رودسر و املش: عباسی ، صفری 

لنگرود: لاهوتی ، محمد نژاد 

رودبار: چگینی ، بابایی

آمل : حاجی پور

بابل: علی کریمی

قایمشهر: کمال علیپور

ساری: علی بابایی کارنامی

نکا و بهشهر: شریعتی

نوشهر و چالوس: محسنی

نور و محمواباد: فیاضی

بابلسر و فریدونکنار: باقرزاده

بهبهان: محمد طلامظلومی

دزفول: آوایی

آبادان: سید محمد مولوی

ماهشهر: حبیب آقاجری، جمال صالح زاده و امیر حیات مقدم

رامهرمز و رامشیر: ابراهیم متینیان، اقبال محمدیان

ایذه و باغملک: عبدالله ایزدپناه 

خرمشهر: سید لفته احمدنژاد

سمیرم: رحیم کریمی

مبارکه: پروین صالحی

سمنان و مهدیشهر: عباس گلرو 

شاهرود: علی اصغر خانی

دامغان: علی علیزاده

گرمسار و آرادان: اردشیر مطهری

سنندج، دیواندره و کامیاران: سیدمهدی فرشادان و محسن فتحی

قروه و دهگلان: حبیب‌الله محمدی‌تلوار و پرویز اوسطی 

بیجار: حمدالله کریمی و فرهاد صفری

سقز و بانه: بهزاد رحیمی و محسن بیگلری

مریوان و سرو آباد: عثمان باقدم و شیوا قاسمی‌پور

حوزه ارومیه: روح الله حضرت پور، سید سلمان ذاکر، صلاح خان احمدزاده

حوزه نقده و اشنویه: زنجانی

حوزه خوی: عادل نجف زاده

سردشت، پیرانشهر: کمال حسین پور

شوط ، پلدشت ،ماکو  چالدران: محمد علی پور (رحمتی)

شاهیندژ، تکاب: حسن همتی و محمد جواد سبحانی‌فر

 میاندوآب : عیسی زاده

بوکان: انور حبیب زاده

مهاباد: محمودزاده

سلماس: رضازاده

کاشمر: کوهسرخی 

تربت حیدریه: زنگنه

سبزوار جوین و...: عنابستانی

سراب و مهربان: یوسف داودی

یزد و اشکذر: صالح جوکار

اردکان: محمدرضا دشتی

تفت و میبد: سیدجلیل میرمحمدی

ابرکوه، بافق، بهاباد، خاتم و مهریز: محمدرضا صباغیان

اردل، کیار، کوهرنگ و فارسان: قدرت‌اله حمزه

لردگان: حسین بامیری

بروجن: حجت الاسلام و المسلمین امیرقلی جعفری 

شهرکرد، بن و سامان: احمد راستینه 

حوزه شمالی ایلام: خانم سارا فلاحی و علی اکبر بسطامی

حوزه جنوب ایلام: صادق کرمی و بهزاد علیزاده (دور دوم)

شهرستان نجف آباد و تیران و کرون استان اصفهان: ابوالفضل ابوترابی

مراغه و عجبشیر: علی علیزاده

تبریز: پزشکیان، فرهنگی، بیگی، تاج‌الدینی، متفکرآزاد، سعیدی، منادی، جعفری‌آذر، پاشایی، شایق

شیراز: جعفر قادری، کشکولی، احمدرضا پاک فطرت و ابراهیم عزیزی

تالش، ماسال و رضوانشهر: حسن محمدیاری

پاکدشت: فرهاد بشیری و محمود مظفر

ورامین‌، قرچک و پیشوا: حسین نوش آبادی، محمد هداوندخانی و مجید شصتی

دماوند و فیروزکوه: سید احمد رسولی‌نژاد و شاهرخ رامین و مصطفی خانزادی

رباط‌کریم و بهارستان: حسن نوروزی 

شهریار، قدس و ملارد: حسین حق‌وردی

کوهدشت و رومشگان: حجت الاسلام محمدرضا مبلغی

بروجرد و اشترینان: عباس گودرزی

سلسله و دلفان: یحیی ابراهیمی

خرم‌آباد و چگنی: محمودوند، ملکشاهی‌راد، بیرانوندی و ویسکرمی

پلدختر: حمیدرضا کاظمی

کرمان و راور: محمدرضا پورابراهیمی و محمدمهدی زاهدی

کهنوج: منصور شکراللهی

بم: حجت‌الاسلام غضنفرآبادی

زرند: عفت شریعتی

رفسنجان: حجت‌الاسلام جلالی

بافت، رابر و ارزوئیه: علی بختیاری

شهربابک: غلامعباس رضاحسینی

سیرجان و بردسبر: شهباز حسن پور

جیرفت و عنبرآباد: بهنام سعیدی

 قم: احمد امیرآبادی فراهانی، حجت‌الاسلام مجتبی ذوالنوری، علیرضا زاکانی، موسی پور و حسینیان

شازند: احمدی بیغش

دلیجان و محلات: حجت الاسلام علیرضا سلیمی

اراک، کمیجان و خنداب : علی اکبر کریمی و محمد حسن آصفری

اردستان: حجت‌الاسلام صادق طباطبایی‌نژاد

فلاورجان: حجت‌الاسلام ناصر موسوی لارگانی 

فریدن: حسین محمدصالحی

خمینی‌شهر: حجت‌الاسلام محمدتقی نقدعلی

گلپایگان و خوانسار: مسعود خاتمی

نایین و خور و بیابانک: الهام آزاد 

کاشان و آران و بیدگل: سیدجواد ساداتی‌نژاد 

شاهین‌شهر و میمه و برخوار: حسینعلی حاجی‌دلیگانی  

نطنز و بادرود: رحمت‌اله فیروزی‌پور

نجف‌آباد و تیران و کرون: ابوالفضل ابوترابی

شهرضا و دهاقان: سمیه محمودی

لنجان: علی یوسف‌پور

تویسرکان: محمدمهدی مفتح

نهاوند: شهبازی

رزن: وزیری

اسدآباد: سرمدی

بهار و کبودرآهنگ: جعفری

همدان: حاج بابایی، نباتی، فلاحی، سید مجتبی حسینی

فریمان و سرخس: قاضی زاده
نیشابور: ارکانی
تربت جام: رحیمی
چناران: امامی

مشهد: قاضی زاده، پژمانفر، خانم رحمانی

مشگین شهر: محمود عباس زاده

گرمی: ولی اسماعیلی
پارس آباد، بیله سوار و اصلاندوز: جهانگیرزاده
خلخال و کوثر: سید غنی نظری
اردبیل، نیر، نمین و سرعین: علی نیکزاد 

کهگیلویه: محمد موحد

بویراحمد و دنا: مهدی روشنفکر

گچساران و باشت: غلامرضا تاجگردون

شرق هرمزگان: حسین رییسی

غرب هرمزگان: احمد جباری

حوزه مرکزی هرمزگان (صندوق‌های کوچک قشم، بندرعباس و حاجی‌آباد): احمد مرادی، محمد آشوری، منصور آرامی، پرویز سالاری، حسین هاشمی

ساوجبلاغ، طالقان و نظرآباد: علی حدادی و محمود بهمنی

بیرجند، درمیان و خوسف:حسین خسروی‌اسفزار 

فردوس، طبس، بشرویه و سرایان: مجید نصیرایی 
قاین و زیرکوه: سلمان اسحاقی

نهبندان و سربیشه: مصطفی نخعی 

نیریز و استهبان: فرهاد طهماسبی

شیراز: علیرضا پاک فطرت، محمدرضا محمدی کشکولی، جعفر قادری، ابراهیم عزیزی

داراب و زرین دشت: محمد جواد عسکری

خرامه، سروستان و کوار: عبدالعلی رحیمی مظفری

آباده، بوانات و خرم‌بید: رحیم زارع      

جهرم: رضایی کوچی      

فسا: حجت الله فیروزی      

فیروزآباد، قیر، کارزین و فراشبند: میرمحمدمهدی فروردین

قزوین آبیک و البرز:  فاطمه محمدبیگی، لطف الله سیاهکلی، داوود محمدی و سالار قاسمی

بوئین زهرا و آوج: روح الله عباسپور، رضا آقاعلیخانی و روح الله بابایی صالح

تاکستان: رجب رحمانی، امیر طاهرخانی و عباس بیگدلی

سمنان و مهدیشهر: عباس گلرو 

شاهرود: علی اصغر خانی

دامغان: علی علیزاده

گرمسار و آرادان: اردشیر مطهری

ورامین و پیشوا: حسین نوش آبادی

شهریار: حسین حق وردی

پاکدشت: فرهاد بشیری

رباط کریم: حسن نوروزی

اصفهان: امیرحسین بانکی، عباس مقتدایی، مهدی طغیانی، زهرا شیخی، حسین میرزایی

گناباد: محمد صفایی

زاهدان: شهریاری، مالکی

چابهار: معین الدین سعیدی

زابل: دهمرده و  سرگزی

زاهدان: حسینعلی شهریاری، فداحسین مالکی

خاش: اسماعیل حسین زهی

ایرانشهر: عبدالناصر درخشان

سراوان: ملک فاضلی

شوش: محمد کعب عمیر، بیژن چگنی، ناصر چنانی، سید راضی نوری، سیدحسن نجاتی زاده، سیدمرتضی موتورچی، هدیه مسحنه، سیدعباس موسوی امین، ثریا آل کثیر

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: