به گزارش گروه خبر خبرگزاری برنا، متن پیام حجت الاسلام احمد مازنی نماینده فعلی تهران و نامزد انتخابات از حوزه گرگان و آق قلا به شرح زیر است:

 بسم الله الرحمن الرحیم 

مردم عزیز و شریف حوزه انتخابیه گرگان و آق قلا

حضور شما در عرصه انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی به معنی باور به مردم سالاری دینی و نقش و جایگاه مردم در تغییر سرنوشت و اصلاح امور از طریق نهادهای قانونی و رسمی است؛ این حضور را پاس می دارم.

بدین وسیله از همه شما که در انتخابات شرکت کرده و اینجانب را برای صیانت از حقوق خویش تشخیص داده و به من رای داده اید، اعضای ستادهای اینجانب در گرگان و آق قلا به ویژه شورای اصلاح طلبان استان گلستان تشکر و قدردانی می کنم و به منتخبان ملت تبریک می گویم.

همچنین از تمامی دست اندرکاران برگزاری انتخابات اعم از هیئت‌های اجرایی و نظارت که زمینه برگزاری انتخابات را فراهم کرده اند صمیمانه تشکر و قدردانی می کنم.

آنچه در این دوره از انتخابات حائز اهمیت است دو عامل تحریم و تخریب سازماندهی شده از سوی برخی جریانها بود که در زمانی دیگر ابعاد آن را برای مردم تشریح خواهم کرد.

از کسانی که به واسطه انتخاب مردم به خانه ملت راه یافتند می خواهم فارغ از تعلقات سیاسی به مردم خدمت کنند و در راستای رفع محرومیت ها در حوزه ی انتخابیه بکوشند.

در پایان از مردم می خواهم حضور خود را محدود به انتخابات و انداختن رای در صندوقها نکنند و دائما بر عملکرد نمایندگان خود نظارت کنند؛ بنده نیز همانطور که به حکم وظیفه برای خدمت به مردم به صحنه آمدم، امیدوارانه در این راه خواهم ماند.

 احمد مازنی

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: