به گزارش گروه خبر خبرگزاری برنا، «مجتهد» افشاگر معروف عربستانی امروز (دوشنبه) در صفحه توئیتر خود نوشت که محمد بن سلمان پیشنهادی مبنی بر سوءاستفاده از شرایط به وجود آمده در پی بحران کرونا در جهت انتقال قدرت به خود دریافت کرده است.

او نوشت که فردی با نام اختصاری «س.ق» به بن سلمان پیشنهاد داده است که با سوءاستفاده از بحران کرونا و اجرای قانون منع آمد و شد و حضور نیروهای گارد در خیابان‌ها، اطلاعیه‌ای را از زبان پادشاه منتشر کرده و در آن ذکر کند که پادشاه به علت کسالت و توصیه پزشکان، اداره کشور را به پسرش واگذار کرده است.

همچنین به پیشنهاد این فرد، بن سلمان پس از گذشت چند هفته، اطلاعیه دیگری منتشر و اعلام کند که پادشاه از مقام خود کناره‌گیری کرده و قدرت را به او سپرده است.

«سلمان بن عبدالعزیز» پادشاه عربستان بامداد امروز به منظور مقابله با شیوع ویروس کرونا وضع قوانین منع آمد و شد از ساعت هفت عصر الی شش صبح را صادر کرد.

این افشاگر معروف عربستانی روز گذشته نیز در توئیتی نوشته بود که آمار مبتلایان به ویروس کرونا در عربستان بسیار بیش از آن است که دولت ریاض اعلام می‌کند و در منطقه قطیف بیش از ۵۰۰۰ هزار مبتلا و در مکه بیش از ۹۰۰ مبتلا وجود دارد. این تعداد در ریاض بیشتر است اما آمار آن در دست نیست.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: